Що не враховують громадян, які вирішили взяти квартиру в іпотеці

Навіть дитина потребує власного простору. А якщо мова йде про молоду сім'ю, то має окреме житло, стає реальною необхідністю. І при відсутності значних коштів молоді думають, Чи можу я прийняти іпотеку?й

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо про те, що громадяни забувають, коли вони вирішили потрапити на великі борги, щоб отримати власний житловий простір. Після того, як все, є багато речей, які позичальники дізнаються тільки після багатьох років, коли нічого не можна повернути.

Р

Чи можу я прийняти іпотеку?
  1. Хто володіє іпотечною квартирою
    Банк, який забезпечив гроші на придбання житла, частково власник квартири. Коли позичальники стають повноцінними власниками? Як тільки борг повністю сплачується. Це означає, що багато років не буває. І тут доречно порівняти іпотечну квартиру з орендованим. У першому і другому випадку власник не буде тендентів, але хтось інший. Отже, заява «Апартаммент в іпотеці, але самостійно» не дуже вірна.





  2. Ранній платіж
    Коли люди вибирають іпотеку, вони зазвичай сподіваються, щоб закрити її швидше, ніж зазначений період. Реальність полягає в тому, що тільки одиниці управлятися з іпотекою швидше. Також важливо пам'ятати, що неважливо молоді люди планують їх фінансове майбутнє, що завжди може бути помилковим. І сподіватися, що в наступній 10, 15 або 20 років не буде ніяких інших важливих витрат.





  3. Почуття вічного боржника
    Радість власноручного будинку буде погасати протягом багатьох років, а необхідність сплатити векселі залишаються однаковими. Все, що ви повинні зробити, це віддасть хорошу частину вашого доходу для стін, які не так солодкі до вашого серця, як вони були 5 або 10 років тому. р.



  4. Великий платіж
    У той факт, що іпотека повинна переплатити, кожен знає. Однак реальна сума переплат часто приводить до стопору. Після того, як ви вважаєте все добре, ви знайдете, що банк був оплачений достатньо, щоб купити ще одну квартиру. р.





Звичайно, ніхто не заперечує, що іпотеки є цікавим інструментом. Але, використовуючи його, не варто забувати про підводні камені. Після того, як, переоцінивши вашу силу, ви дійсно можете потрапити в справжню рабство.

З іншого боку, Закупівля Має плюси. Всупереч поширеній вірі, її можна продати. Так, це може бути трохи більш проблемним, ніж якщо квартира була 100%, але все ж це можливо. І якщо будинок купується в перспективному районі, то завжди буде попит на нього. І ціни можуть зрости час.

Р

І якщо це не проблема для однолітків, які часто рухаються, змінюючи одну зрендовану квартиру на інший, то в дорослому віці це доведеться забути. Після того, як сім'я з дітьми, які потребують відвідування дитячого садка або школи, не буде легко дістатися і переїхати на інший район. Так іпотека, де місяць Не більше оренди, здається прийнятним варіантом.

У будь-якому випадку необхідно уважно вивчити ці та інші недоліки та плюси, а також ретельно порівняти доступні пропозиції на ринку, щоб зробити правильне рішення. Майбутнє всієї родини залежить від неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное