Якщо ви не хочете?

Звичайно, ніхто не здивує, мама Вони називають матір’ю «Мом». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

З іншого боку, коли в сім'ї з'являється нова людина, а саме дочка-взагалі, ці стосунки не завжди так неоднозначні. На прикладі молодої жінки дзвонить батька-в-праву «мама» або ні? І якщо мати-в-право не викликає сина «дочка», що це неправильно? Давайте розберемося.



Ми отримали лист від дівчини, яка нещодавно одружилась і була трохи приголомшена поведінкою свого нового родича, а саме її чоловіка. Я не знаю, як бути. Може бути, ви можете дати мені деякі поради, як дізнатися.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я нещодавно мав не дуже приємну історію, а не історію, інцидент. Не знаю, що робити далі.



Я 26 років, 6 місяців тому я одружився. Я не завадить вас з розповіді про те, як було шикарне весілля (це досить, без занадто багато вболівальників), як щасливий я був і що красиве плаття я зносила цей день (і це правда). До і після весілля мій чоловік і у мене немає проблем.

Ми зустрілися з батьками в рік і навпіл тому, дуже приємні люди. Я відразу ж подобав їх без бронювання. Вони живуть поза містом, в пенсії, зберігають будинок. Вони купили сина квартиру в місті, перш за все, щоб вивчити, а потім він знайшов хорошу роботу і так далі, ви знаєте, як це відбувається.



До весілля ми жили з нашим чоловіком, і все було дуже красиво. Час від часу ми відвідували своїх батьків і шахт. На весілля не було інцидентів, стандартна офіційна частина з реєстровим офісом та пристойними прогулянками.

Так, я, як добре виснажена людина, завжди назвав мій батько-в-право і мати-в-право ім'я. Ось як я навчався в школі, і я не можу зробити щось інше. І перед весіллям все було чудово з цим. Але на самому святі мій чоловік прийшов до мене трохи п'яти і сказав так, просто: «Чому ти, Алінка, зателефонуйте мені так офіційно?» Зателефонуйте мені зараз, і я зустрію вам Дочку.

Я не звернувся до цього часу. Я також помітив смішні ноти в голосі і так, звичайно я погодився. Ну, вони не дивляться. Як я можу зателефонувати іншій людині таке тепле слово, навіть якщо у мене немає нічого проти людини?

160032 р.

Я не бачу батьків мого чоловіка на весілля. Будинки та предмети. А потім ми вирішили зробити ремонт, і чоловік запропонував кілька днів перебування з матір'ю, щоб не турбувати працівників. Дуже багато кімнат в своєму будинку, і я не розумію роботу з дому, чому не так?



Ми були добре отримані, встановлюються на стіл. А потім мій мати-в-право говорить, як, дочка, як є речі, як довго ми повинні чекати нашої онуки і все це. Я не розумію, що питання про онуків, бо я чув нічого від друзів, які одружилися раніше. Морально готовий до неї. Але це рідні стосунки за межами моєї влади.

Ну, я відповіла, ні, напевно, не проти дітей, а потім ми побачимо. І ім'я батька-в-право, потім я славлю свою маму. Знаходиться коротка пауза, зітхне, і мама чоловіка починає довгадувати, що так як син має дружину, то вона її дочка автоматично, і вона, відповідно, її матір. Я маю на увазі, шахта.



Я просто посміхалася і тримала тихого. Ніч перед тим, як вирушили до ліжка, мій мати-в-право хотів знову принести його, але я був занадто втомився.

Після пари днів я пропустив струнку їжі і замовив піцу для всіх. З іншого кінця телефонної лінії пообіцяли, що кур'єр не прибуде до години і половини (за містом), і почав працювати з чіткою совістю, а потім перейшов на душ. Після того, як залишити душ і працювати, я пам'ятаю про замовлення. Таймер сказав, що це було годин і немає піци.

675141

В будинку крім «Мама». Після мого питання вона сказала так, звичайно. Він був. Але вона кинула його, сказав, що вони не живуть тут. Чому? Як в цьому будинку чоловік тільки живе і діти. Проксимус Якщо ви не думаєте про те, що ви даєте або поїстите в ресторані.

Я не говорю чоловіка про те, що після завершення ремонту, і ми були в нашій квартирі. Не знаю, що говорити. Але я розумію його, я, ймовірно, плутаюся. Навігація



Ми будемо раді вітати. Я не розумію гроші на подарунок, я не знаю. Я хочу сказати мені, як я буду в цій ситуації, давайте це йти, або я дійсно маю трохи скандалу? Я не збираюся змінити мій погляд. У мене є одна мати, і мій мати-в-право, також мати-в-право в Африці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное