Ранкові обряди, які допоможуть провести весь день з користю

Збудувати його. Ранок часуБагато людей потрібні роки. Наприклад, я все ще намагаюся розібратися, що найкраще підходить для мене: легка вправа після прокидання, невеликий ранковий джог або контрастний душ. Ви не знаєте. Я тримую експериментувати і шукаю кращі варіанти для себе.

3250Р. 3700Р.

й Безкоштовно Я переконаний, що початок ранку - ціле мистецтво. Так само, як правильно харчуватися і добре спати. Але якщо з дієтою і сну все може бути зменшено до парадигми, які випробували протягом багатьох років, то з ранковими ритуалами все набагато складніше. В цьому випадку все дуже індивідуально. Давайте подивимося, як ми можемо розпочати ранок, тому ми можемо запустити весь день.

Ранок - це час для солідності Тому, як почати свій день, присвячений більше однієї книги. Наприклад, Гал Елрод у своїй роботі «Чарівність Ранку» Ранок часуй Після того, як прокинутися, встановіть в сторону 5 хвилин, щоб бути спокійним. Це необхідно для збільшення стресостійкості та фокусування на головній частині.



й Безкоштовно На наступні 5 хвилин необхідно зробити підтвердження. Цей термін відомий в психології і означає якийсь позитивний суд, який дозволяє створити позитивний результат позитивне психологічне ставленняй Після цього вам потрібно візуалізувати все, що ви думаєте про. До послуг гостей всього 5 хвилин.

Потім встановіть на відстані 20 хвилин для вправ, 20 хвилин, щоб читати і 5 хвилин, щоб писати. Будьте впевнені, що день-планТак що ви не забудете нічого і не встигли.

Так що протягом дня сили не залишають вас, вранці слід подбати про своє тіло. Звісно, це необхідно зробити все комплексно.

  1. По-перше, зверніть увагу на дихання. Відкрийте вікно або зайдіть зовні. Потім починайте дихання повітря через ніс, виступаючи живіт. Задихати через рот, тягнути живіт назад в. Цей тип дихання називається діафрагматичнийй Завдяки йому кров насичений киснем.
  2. По-друге, блискавка, що сприяє виготовленню ендорфінів, серотоніну та допаміну. Потім в невеликих шпильках пити склянку теплої води.

    й

  3. Далі душй Але до цього можна злегка протерти шкіру сухою щіткою. Це допоможе розсіювати лімфи. Якщо у вас немає протипоказань, в кінці процедури ванн можна скористатися контрастним душем.


Догляд за свідомістю є однією з найбільш непотрібних звичок сучасної людини. забрати телефон після прокиданняй Так ви просто прокрасите момент, який ви повинні вийти з ліжка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Перевірити всі повідомлення, живці соціальних мереж, інші народні повідомлення та інші речі не дадуть вам нічого корисного, але, навпаки, займе найважливіший ресурс - час.

Чистка є частиною вашої ранкової процедури, так що ви не повинні витрачати всі вихідні очищення, включають в себе пару важливих речей у вашому ранковому режимі. Наприклад, після прокидання слід відразу зробити ліжко. По-перше, ви не будете спокусити повернутися туди, а по-друге, приміщення відразу ж змінить. Після сніданку обов'язково вимити страви і відразу викласти їх. Крім того, починайте прання вранці, а потім просто зайдіть на свій бізнес. Це значно прискорити процес.



Користь рано вранці даредвілі, які використовуються для отримання рано вранці, зробити це з причини. Скоріше ви отримаєте, чим менше ви будете поспішати і тим більше ви в кінцевому підсумку встигнете. Ви відчуваєте себе контроль власного життяй Якщо ви настанете рано, ви, ймовірно, будете виглядати більш добре, ніж у тих, хто приймає на обід до обіду.

Ранок - найкращий час для навчання За даними одного наукового дослідження, мозок людини кращий Отримай нову інформацію вранці.й Увечері і ввечері, знання, отримані, повинні бути введені в практику. Крім того, ранній ранній ранній ранок заряджає свіжістю і дарує відчуття щось невідоме і нове.

(Б)

浜у 涓 蹇 Якщо ви не змогли зробити ранкові вправи, встановіть час для ходьба. Наприклад, виїхати з трафіку пара зупинок на початку і прогулятися до роботи. Прогулянка добре для здоров'я і допомагає спалювати гідну кількість калорій. Крім того, що може бути краще, ніж Ранок?

Смачний сніданок - Мотивація до Змія заздалегідь, продумайте про те, що можна приготувати на сніданок. По-перше, ви не повинні стояти відкритим холодильником протягом тривалого часу, шукаючи правильні продукти. По-друге, ви пробудете набагато більше бажання, знаючи, що у вас буде смачний і поживний сніданок. Ранкові страви Має бути різноманітним. Тому не варто варити вівсяні або розсипані яйця з кожним днем.



Не відмивайте себе за свої невдачі, але, швидше за все, що ви досягали. Візьміть кілька хвилин, щоб подивитися на ваші цілі. Проаналізуйте, які кроки вже були прийняті для досягнення їх. В результаті Ви впевнені.Тексти пісень, а це означає: І ваш настрій поліпшить весь день.

Ранок - час стильних образів Прихильник і акуратність - запорука довіри протягом дня. Для цього необхідно одягатися красиво, зробити гарну зачіску або макіяж. До речі, ви можете подумати про зображення наступного дня ввечері, щоб не стояти в шафі протягом тривалого часу. Вранці приходять свіжі ідеї. Так, надихнула всі ранкові процедури, можна сміливо платтяй



й Покажіть мені, що у вас є. Ранок часу? Я впевнений, що у вас є щось особливе. Це буде чудово, якщо ви поділитеся своїми порадами з нами. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное