Історія жінки з «закінченням терміну придатності»

У сучасному світі, звичайно, є ревізія значень, але деякі речі, здавалося б, залишаються там, де вони були. Вони стосуються відносин між чоловіками і жінками. І чоловіки іноді полягають так само, як і покупці на ринку, жінка Тільки з власними ідеями. Що говорить тільки одне - товари доступні.



Редакція "Сайт" Я не можу допомогти, але голосувати цю тему, тому що такі речі є великою втратою самооцінки, і хто хотів би це? Якщо ви готові до цього. І якщо ні? У скотчах часто з'являються фраза «Я не закинувся» І це не люди, які написати про це, але жінки.

Вранці замовила чай в кафе і була спокійною приготуванні на зустріч, коли вона введена. Жінки одягнуті в кисті і повністю з неї років. Я відразу відчував віба дорогих парфумів, що надходить від неї. А. панчохи Я був абсолютно білим і раптом зрозумів, що це не фарба, але сіре волосся.



Ця жінка не турбувала всіх, вона дивилася навколо шукаючи місце і деякі хлопець, як диявола з нуфбокса, раптом з'являлася з ніде і переїхала стілець, щоб полегшити її, щоб сісти. Вона дала йому таку посмішку, що навіть руки потіли. Я думаю, що я був дивитися все з мій рот відкритим.

Вона просто сіла на столі, і всі чоловіки в кафе вже помітили її, шукали від голови до неї. Ви можете сказати, що вона була чудовою. Я виглядав на неї від голови до пальця, зануривши гострий малюнок і красиво підібраний одяг. Я побачила свою лебідку на деяких хлопцях у своїх замурах! Він попросив свого роду кави вона віддавалася.



Це, ймовірно, перший раз я бачив цю чарівну роботу. Я занурюсь на зустріч, і я занурюсь на зустріч Головнай І ввечері я збираюся відвідати чоловіка «ми», з яким я просто починав вафель. Партія пообіцяла бути цікавим, тому що я мав зустрітися з друзями Влада.



Ми працюємо з Владом в тому ж агентстві, але він знаходиться в різних відділах і життів в різних офісах. Я шукав його довгий час: відповідальний, не молодий, але серйозний і, який відразу похил мене, галант. У нас є чудові дати і пара цікавих ночей. Здравствуйте!

Атмосфера вечірки дуже розслаблена, відчула абсолютно на тарілці. В той час як Влад був розмовним з хлопчиками, я розмовлявся своїми дружинами. У бесіді раптом наповнилося, що мій обраний вже одружений, але розлучився, і до мене він мав досить кілька друзів. молодий-дівчинай Хтось перетворив вісімнадцять. Я не можу сказати, що це мене, але я вирішив поговорити з Владом про це.

Р

й Що таке значення жінки бесіда проходила буквально в наступний день. Я запитав Влада, це правда, що його друзі говорять про нього? І сказав він так. З цього моменту розмова пройшла прямо. Влад не соромився і пояснив мені, що я хороший, розумний і красива жінка, але він все ще воліє когось молодшим. Він подумав, що він міг змінити з мене, але, очевидно, він не був.



Він сказав, що з віком жінки стають менш привабливими. Вони роблять. Термін придатності І ось чому він любить молоді. Я був сидіти там, як я був просто отримати сита. Так я припинив розмову, сказав прощав, і зліва. Спочатку я думав, що мене турбує, опустив свою самооцінку, але потім пам'ятав жінку з ранку кафе.

Габаритний зображення

Я думав. Я лише тридцять років! Так, я працюю важко, я даю все до моєї кар'єри, але це означає, що я перетворився в сіру мишу? Так я вирішив прогулятися на бульварі. Як я готувався на дату, я повністю озброєний. Чому не посміхатися і тримати голову? Що ви думаєте? Я зловив весь цей час. клен всі види чоловіків. Ви, Влада!

Ви повинні мати сильну харизму і високий ступінь самоконтролю, щоб тримати себе у верхній частині після такої звітності. Це тема «Я ніколи не був покинутий». Написати коментарю про це. Що потрібно робити в таких ситуаціях?



Значення жінки Не означає нічого матеріалу. У будь-якому випадку, ми переконані, що людські почуття неоцінюються. Особливо це невидимі вії людей, які просто люблять один одного. Чому жінки люблять страждати так багато в відносинах? Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное