Рецепт приготування томатів з капустою в банках

Вересень-жовтень - спекотний час для всіх, хто запасається на овочевих закусках на зиму. Деякі рол більш солодкі мариновані помідори, інші воліють соковиту і хрустку капусту. І я люблю все разом і мати більше. Ось чому я зроблю мариновані томати з капустою.





Мариновані томати з капустою Інгредієнти
  • 1кг капуста
  • 1 кг дрібних помідорів
  • 2 болгарські перці
  • 1 лавровий лист
  • Малкa
  • кінь-лист
  • чорний і ароматний перець за смаком
  • трилітрові банки та ковпачки


Інгредієнти для маринаду
  • 1 ст. солі з гіркою на 1 л води
  • 2 ст. цукру на 1 л води
  • 2 ч.л. (10 мл) 70% ацетична кислота в банку


Підготовка
  1. Обприскування капусти.
  2. Очистити насіння і порізати перцевими кільцями. До речі, з насіння можна приготувати корисний і смачний приправи.
  3. Поставте внизу кожної стерилізованої спеції. Покрийте їх ебать листя.
    886131

  4. Покладіть товстий шар капусти зверху. Додати трохи болгарський перець.
    3610Р. 4200Р.

  5. Далі шар помідорів. У мене є 10 маленьких кремів.


  6. Далі ще два шари капусти і два шари помідорів.


  7. Залийте банки окропом. Чохол з стерильними кришками. За 15 хвилин до 20 хвилин.
  8. Після цього залити всю воду в звичайну каструлю. Поставте на газ. Доведіть до кипіння. Додати цукор і сіль. Стирати його.
  9. Залийте маринади в банки.


  10. Відразу перед їх прокатом залийте 2 чайні ложки (або 1 десерт) оцтової кислоти в кожну. Скільки 9% оцту потрібно замінити 70% сутністю в рецепті, ми сказали раніше в одному з статей.


  11. Поставте банки в каструлю на невеликий вогонь, нагрівайте в водяній бані протягом 10-15 хвилин, а потім захід сонця.


  12. Поверніть кришки вниз і відправте його під ковдру до повного охолодження.


Що це? Мариновані помідори з капустою і перцем готові. Ми впевнені, що взимку цей яскравий і смачний препарат подарує вам багато приємних хвилин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное