Яблучний пиріг за французькою рецептурою

Я дуже люблю слово "Clafuti". Я пам'ятаю, що я з дружиною, де поставити акцент – clafooti або clafooti? Звичайно, потрібно покласти на останній бюлетень. Так, як це було? Гостям пропонують відпочити з улюбленим напоєм. Аргентно, він каже, підготувавши клаптути або що-небудь? Флоньори! І піч. До тих пір, поки точка справа, вона прийде. Виявляється, шемалей



Редакція "Сайт" По-перше, він пояснить те, що означає клафути. Насправді це десерт, який вийшов прямо з французьких лімогів. Так виглядає торт і запіканка одночасно. Яєчний тісто виготовляється як для млинців, так і фруктів його заливають. У нас майже однаково солодкі яблука діють як фрукти. Ось чому це не скапауті.



Моя дружина знав, що заряджати мене. Я більше в м'ясо і суп, і вона в випічку. Але розрахунок було правильним. Кухня трохи знайома, є кілька інгредієнтів, і все абсолютно зрозуміло. В цілому, ми повинні спробувати переконатися, що нічого не буває. Я дізнався пізніше: клаптути Варто з вишнею або вишнею, все інше - фтор. Ви можете змінити мову



інгредієнти
  • 300 мл молока
  • 200г пшеничного борошна
  • 100г цукру
  • 2 великі яблука
  • 2 курячі яйця
  • Кориця


Швидке тістечка з яблуками Clafooty в французькому кольорі, здається, засіб "наповнений". Це право. Обидва суцвіття і застібки готують за таким же принципом - в спеціальній формі викладають начинку і додають тісто. Потім в тій же формі вони подаються на столі. Як ви можете уявити, що тільки різниця є ім'ям. І тепер варіння.



  1. Робимо тісто першим. Це легко. Спочатку змішати борошно, цукор і ваніль разом, потім покласти яйця там і перемішати до однорідного стану. Тепер залити молоко (до речі, можна використовувати низькожирний крем) і змішати. Тісто виконується.
  2. Підібрати приємну посудину. Кераміка, скло, емальовані страви - все зробимо. Змастити її маслом і викласти яблука, які необхідно нарізати невеликими скибочками. Посипати їх корицею і при бажанні цукор. Залийте все готовим тісто.



  3. Поставте майбутній торт в духовку! Робоча температура 190-200 градусів Цельсій, але переконайтеся, що температура адекватна. Ми не знаємо своїх можливостей. Яблуневий торт слід в духовці близько 45 хвилин. Дядько!


Вважають, що добре підібраний клаптуті більш схожий кремовийй Нехай це керівництво ви. Що ще? Під час випікання торт може підніматися, а потім, коли він починає остудити, він буде оселитися. Це нормально. Подається на стіл теплим, з чайом або каву. Немовля, звичайно, ви п'яте каву вночі.

Габаритний зображення

Швидкий яблучний пиріг Не важко варити! Написати коментарях, як ви робите, буде корисно знати про це. Ось хороший зв'язок, як зробити яблучні млинці з трьох простих інгредієнтів. З нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное