Чому Tkachev begs elderly жити окремо від молодих сімей

Експерти з питань сімейного зв’язку батьківство Неприпустимий для сім'ї. Ви повинні жити окремо, це все. І навіть якщо немає окремого житла, а відносини молодих людей з батьками прекрасно розвивається, експерти радять шукати будь-які способи життя. Чи є це право?

Сьогодні видання. "Сайт" Запрошуємо Вас ознайомитися з думкою Андрія Ткачева. Я задаю, що церковний міністр думає про життя молодій родині під тим самим дахом з батьками, які завжди допоможуть порадам і роботам.



Проживання з батьками «Що я можу порадувати дівчину перед шлюбом?» Трохи. Якщо вона любить молоду людину, якщо вона любить її і хоче її замаринувати, що це проблема?

Якщо він не п'є, робота, не забороне його коханим, щоб піти до церкви і хоче дітей з неї, яким він планує закріпити, то це досить. Є тільки 4 речі, які вам потрібно від чоловіка, щоб його змащувати, - сказав Андрій Ткачев.



Він не повинен бути одруженим на даний момент, навіть якщо він зараз дихає своєї колишньої дружини. Хочу сказати, що розлучення важко і складно. Якщо таких проблем немає, то відмінно. Навіть якщо він не дуже церковний, це не так важливо. Це можна вирішити. й



«І якщо він пропонує руку і серце, і ви погоджуєтесь на його здобиччю, то виходите, орендуйте квартиру і залиште якомога швидше для окремого житлового простору. Восьмих квадратних метрах від батьків відокремлюються тільки. й

«В цілому молоді після шлюбу зобов’язані жити окремо від батьків. Так що ні батько, ні батько, ні батько, ні батько-в-завдяки, буде відреагувати з шматком хліба. Не скаржайтеся, що одна з молодих змішувачів у ванній кімнаті не закривається, або що носила вночі, або що шкарпетки не миються, або що завгодно. Ви також можете жити з світлом людини, — сумно посміхається, відображає Андрій Ткачев.



«Так, що ви не занурилися з квадратними метрами, з вашим борщом їх без смаку, як тільки ви одружені, вирушайте. Подаруйте друзям не дарувати подарунки на весілля. Приносимо гроші. й

«Так що ви можете розраховувати гроші на ніч на весілля і вирішити, скільки місяців оренди буде достатньо. Вранці ми побачили оголошення, орендувавши їх, і зліва з одним худим валізом. Ви заробите відпочинок. Скажіть до ваших батьків і хвилюйте свою ручку.



«Не потрібно копати одну стелю в одній квартирі з матір'ю, батьковою і всіма прекрасними родичами. В іншому випадку вони руйнують життя. Так як батьки і дорослі діти люблять один одного тільки від дистанції. й

«Ремонт, жити окремо, навіть в оренду квартири. Ви повинні працювати, заробляти, якось самостійно регулювати життя. Краще жити рубцево, але окремо. Це така сумна історія, Андрій Ткачев підвели підсумки.



Важко не погоджуватися з храмом на цьому питанні. Безсумнівно. особистий простір Все необхідне. І молодят не виняток. Крім того, слухайте постійні поради від старших родичів неприємний. І це моральність, обов'язково починати, якщо вся родина живе під одним дахом протягом тривалого часу. Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное