Які вимоги до шлюбного договору призначають розумну дружину

Договірна шлюб Явище, яке часто виникає, наприклад, на Сході. Так, в Індії деякі сім'ї ще маррі діти, які ще не зустрілися. Ці взаємовигідні союзи обіцяють прибутковість і процвітання для обох сімей. Але не завжди.



Чи можливо це зробити? На основі відносин не на взаємних почуттях, але тільки на матеріальних засадах? Далі ми хотіли б публікувати лист від нашого читача. Ми вважаємо, що ця тема буде цікава для вас.

Я виріс в дивній родині. Ну, можливо, іншими стандартами вона дивиться. Для мене це звичайний. Ми проживали з матір'ю, кілька кішок і не батько. Впродовж двох днів звернулися сестри моєї матері. Їжа, спати, допомагаючи з господарськими хребтами. Якщо це не за скромну площу нашої квартири, я впевнений, що вони переїхали.

Моя мама не любила чоловіків, але Я любив мій батько дуже багато.Я не пам'ятаю. Вона сказала мені, що він був дуже гарною людиною, працьовитістю і весело. На жаль, один день він пішов і ніколи не повернувся. Але вона повернеться, це навіть не обговорювалася.



Так, пара років тому, коли я все ще "тільки" 30 років, мій мама і жив разом, всі в одній квартирі. Не було кішок, але не ті, а тітки зберігалися, але рідше. Ви запитаєте мене, як це сталося? Ну, я йду її.

Я піднявся жінкам, які, щоб покласти його м'яко, ненависних чоловіків. Не дивно, що я не зацікавився хлопцями в школі. І в дворі. І курси скрипки. І в інституті. Не було бажання не тільки почати романтичні відносини, але навіть просто бути друзями з представником протилежного сексу.

Всі мої кілька друзів тільки зважені і збиваються, а потім захоплювалися блокноти, на чохлах яких їх улюблених акторів з кіно і серіалу TV прикрашаються. Я не зацікавився, і я дійсно відчув себе як відчуження з іншого світу. правда і виправитий



І так, проживавши до 30 років, не знаючи теплоти чоловічих походів і серенадів під місячним, я дізнався одну секрет сім'ї: на день народження одного з тіней (який, звичайно, був проведений в квартирі моєї матері), вона розповіла мені. Виявляється, що мама і тато зробили дієсловий контракт. Моя мама потребує дитини, і батько вимагає посвідки на проживання в місті. Ніщо більше об'єднує їх, нехай тільки будь-які почуття.

Цей інцидент мав величезний вплив на мене. Що ж, мій мама просто не мав почуттів для чоловіків, і я чекаю на те ж саме, що не змінює себе на щось дешевше. І виходить близька людина мені. просто весь час.

р.

На тиждень після того, як я вирішив «проти». Я назвав старий друг, з яким я не спілкувався довгий час, ми пішли до деяких кафе або бару. Я сказав її, напевно, все, що я відварився і ще більше. Я використовую, щоб випити щось важче, ніж соду 2 рази в моєму житті, і я не хотів. Я був щасливим, як слон, який день.

Коли партія приїжджає до кінця, мій друг запропонував познайомити мене до чоловіка, прохолодний успішний юрист, який шукає подруга через знайомства і з хорошої сім'ї, бути абсолютно впевненим у собі. Я думав другу і домовлену. По-перше, я пішов на дату з кимось, що ніч, тому що я був так вражений спиртом.

Через кілька днів після того, як телефонний дзвінок, зносивши свою улюблену сукню, я подарую до ресторану, що я не можу дозволити собі. Я чекаю чоловічого чоловіка, близько тридцяти років, в сорочку, з добре вкритими грудками і відкритою, впевненою посмішкою. Перша дата була чудовою. Він жартував, сміхався, розказав цікаві історії і був просто непристойним.



Я першийЯк почуваються друзі старшої школи? Через кілька днів ми пішли на другу дату, а потім знову і знову. Через місяць я зрозумів, що я був в любові. Не було складно, тому що я не бачив недоліків в цій людині. Це дивний, що у віці він ніколи не був одружений. Але це не так багато: життя, тут це. А життя красива!

Ми виїхали з міста. У нас є окремий будинок, який був тільки у нашому розпорядженні. Атмосфера була святковою і я відчув, як щось відбулося. Це сталося. Сергій отримав на одному коліні і подовжив два руки до мене.

р.

В одному він провів відкритий касета з надбним кільцем, а в другому папку в коричневій шкіряній палітурці. Я дивився, чому він дав мені меню з ресторану. А маленька хотість, не кажучи вже про слово, я просто зірвав його. Він посміхався і стояв.

Він виявився, що мій друг сказав йому все, що вона знає про мене, і після того, як ми зустрілися з нею, вона дізналася буквально кожну деталь мого незимого життя. Він визнав, що чесно. Кільце дійсно його пропозиція для одруження. І під коричневим чохлом «мену» був роздруком його правил і вимог до майбутньої половинки. Звичайно, як джентльмен повинен, він дає мені цілий день приймати рішення.



Для того, щоб ви зрозуміли, я просто напишіть деякі його десятки правил:

Навігація
  1. Смузі (люда і дружина) спати окремо, кожен на власній клумбі або в різних кімнатах, при бажанні.
  2. Дружина (дружина) зобов'язується не працювати, але отримувати зарплату від дружини (люда) в кількості xxxX рублів щотижня.
  3. Кожного року дружини (людо і дружина) повинні провести свої свята за кордоном. Кожен може зайняти інший відпочинок окремо. Оплата за подорожі за рахунок чоловіка.
  4. Фізична невідповідність або жінка не повинна бути підставою для розлучення.
  5. Не можна брати участь у навчанні дітей.
  6. Єдиний можливий список імен майбутніх дітей: Аопхани, Володимир, Арістрахус, Прокоп (для хлопчиків), Аліса, Елізабет, Тетяна або Зінаїда (для дівчаток)
  7. Мокрий чистка слід проводити в будинку щодня.
  8. Їжа повинна бути підготовлена подружжям (дружина) принаймні 2 календарних днів на тиждень. Решта часу може бути доставлена з ресторанів за рахунок дружини (люда).


Для мене, звичайно, він прийшов як удар. Виявляється, що всі його розмовні теми, які так близько до мене були ретельно калібровані, просто тримати мене цікавить від початку. Любов? Я не думаю, що він любив мене. І це божевільний тато з правилами в цілому викликали мене тільки сором'язливі і знежирені.

Тоді я пам'ятаю мами і моєю квартирою. Я не думав про котів протягом багатьох років, і я завжди відчував їх голодним. Я пам'ятаю тітка і сім'ї секрет я навчився.



Зараз я 36, і Сергій і у мене є два хлопчики: Володимир і Прокоп. Ми ще сподіваємося на дівчину, але це не потрібно, просто думки. Я зрозумів, що коти в великому будинку не про мене. Прибирання після них ... Чому? Іноді я хочу йти прямо до роботи. А потім я читаю історії жінок, які працюють весь час, і мої зміни бажання.

У мене є кілька друзів, які живуть в аналогічних умовах. Ми в соцмережах, перейдіть на нічні клуби іноді і просто встигли зануритися. Мій чоловік цінує мене і мій особистий простір. Я отримую з ним. Він хороший чоловік. Ви думаєте, "Сайт"Я хочу повернутися до свого старого життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное