Чому Бубновський просить навіть старших жінок, щоб відштовхуватися від підлоги

Деякі жінки помилково вірять, що чоловіки потребують більше вправ. А ті представники представницького сексу, які ще займаються, приділяють більше уваги м'язам абса і ногах. Паш-апки часто нехтують, а в варті. Багато дівчат скаржаться, що штовхач занадто важко. Інші вважають це вправа незначною. Виявляється, що штовхачі мають дуже позитивний ефект повністю на всьому тілі. Використання штовхаків Занадто занурено в наш час.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Одного разу я познайомився з заслуженим артистом, Борисом Єфімовим, який жив на 108 років. Я попросив його, «Що ти живеш так довго?» «Ні, – каже: «Я сидю 450 разів на день». Це чудовий спосіб отримати кров через ваше тіло. Я рекомендую зробити 10 наборів в день 10 квацій, поступово збільшуючи амплітуду. Якщо складно, можна тримати на дверній дорозі або шведській стіні. Здорово! Сісти вниз і тримати себе консервувати.

Пост спільного з Healthy Fitness Center (@bubnovskiy.by) 1 лютого 2018 в 6:44am PST



По-перше, це простий вправи для запобігання раку груди і поліпшення роботи серця. Також зміцнює м'язи і суглоби. І це правда не тільки молодим жінкам, але і для літніх людей. Сергій Михайлович Бубновський, відомий лікар, пояснює, що через слабкі м'язи наше серце постійно під великою кількістю стресу. За словами професора Бубновського, наше тіло можна розділити на три частини.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

15 жовтня відбулася презентація книги «Я обирає здоров’я» в Центрі «Авіамоторна». Виглядає. На презентації були запрошені люди, які ведуть активний спосіб життя. Всі ті, хто не прийняв своє положення. Один з цих мотиваторів був співробітником центру Аліна. Вона сіла в колясці в результаті прогресуючої хвороби. Аліна – автор історії з нової книги. На сторінках дівчина без побоювання розповіла про її складну долю, депресії, родичів і медицини. На зустрічі вона продемонструвала всіх гостей, які успіхи досягали реабілітації та які вправи, які вона робить для цього. Після того, як вона вперше запрошувалась, що один гість, під моїм наглядом. Кожен відзначив, що цей метод відновлення може дати вражаючі результати в майбутньому. - - - - - - - -

Пост Сергія Бубновського (@bubnovskaya_official) 17 жовтня 2018 в 12:52am PDT



Перша частина - ніжки і тальвіс, другий - стовбур (назволяє прес і м'язи області поперекової панелі), а третій - кругові м'язи і м'язи верхньої спини. Сергій пропонує спеціальні вправи для кожної частини тіла, при цьому підкреслюючи важливість штовхаків.



За даними Бубновського, навіть жінок понад 70 можуть робити ці вправи. Щоб спростити завдання, штовхач можна зробити не з підлоги, але, наприклад, з стіни або крісла.



Завдяки відштовхуванню, ви можете значно поліпшити форму грудьми. Справа в тому, що накачані перекторальні м'язи візуально збільшують груди - це виглядає тонше і еластично. Крім того, штовхачі сприяють правильній постави, що так важливо для жінок.

Крім візуального ефекту, штовхачі позитивно впливають на організм зсередини. Знижують рівень гормону естрогену, який в свою чергу знижує ризик раку грудей. Крім того, ця вправа слугує профілактикою від мастопатії та багатьох інших захворювань.



Коли ми підштовхуємо, активуються міжрасові м'язи, які позитивно впливають на серце. В результаті відбувається обмін вуглекислим газом для кисню. Серед інших речей, під час відштовхувань активуються великі і невеликі кола кровообігу. Це допомагає очистити судини. Важлива замітка: Ті, хто має серцеві проблеми, краще робити штовхання на колінах.



Як ви бачите, штовхач-ап дуже здорові вправи, які слід робити регулярно. Жінки отримають перевагу від навчання кілька разів на тиждень. При виконанні штовхаків та інших вправ не забудьте про правильне дихання.



Важливо контролювати м'язи під час вправ. Зверніть особливу увагу до нижньої спини: під час відштовхування не можна згинатися. Також голова не повинна бути опущена. Виберіть підтримку залежно від віку та стану здоров’я. Якщо є додаткові питання або фізіологічні функції, завжди краще звернутися до лікаря або тренера. Редакція "Сайт" Кожен хоче залишатися здоровим у будь-якому віці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное