Медовий торт з сливами за рецептом Ольги Matvey

Ця осінь, мій урожай слив був успішним! Я, ймовірно, їсть половину відро. Але що мені подобається найбільше торт. духова шафа Він зберігає. Відносні відстібаються до кухні для цього приємного сливового аромату, а чайник нагрівається на плиті. Ось - час домашнього комфорту і тепла.

Рецепт був викопаний на Ольга Матвій. Це леді з великою кількістю, щоб дізнатися більше!



Пиріг з сливами в духовці Сьогодні видання "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціями для приготування їжі. медак з сливою. Не можна відірвати!

інгредієнти
  • 8-10 слив
  • 4 яйця
  • 3 ст. меду
  • 100г цукру
  • 1,5 ч.л. розпушувача
  • 280г борошна
  • щіпка


Додатково.
  • 1 ст. л. мед
  • 1 ст. л.


Підготовка
  1. Поставте духову шафу, щоб зігріти, а форму (У мене діаметр 24 сантиметрів) накривають пергаментом. Також з пергаментного паперу потрібно вирізати боки 4-5 сантиметрів над боками форми.
  2. У зручному контейнері збити яйце з міксером щіпкою солі. Додайте цукор і мед і зберігайте збиток ще 4 хвилини.



  3. Додати розпушувач до борошна, перемішати його. Додайте сухі інгредієнти в яйця з цукром. Подивитися ретельно силіконовою лопаткою.
  4. Вимити сливи, нарізати їх на 4 штуки. Зняти кісточку і хвіст. Покладіть сливи на дно цвіль.



  5. Залийте сливе тісто, рівномірно вирівняйте його по всій формі.
  6. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 30-35 хвилин. Перевірити підготовленість торта з дерев'яною паличкою.



  7. Прохолодіть торт, потім зніміть знімний кільце і пергамент. Поверніть торт на тарілку, щоб сливи зверху. р.



  8. Змішайте столову ложку меду ложкою води. Перемішати і потім змастити торт медовою водою. Все смачно. пісочниця готовий. Бон привіт!

    р.





І познайомитися з цим рецептом докладніше, дивитися відео з красивого каналу Ольги Матвії.

https://www.youtube.com/watch? v=u25qz3KR0w0

Також я пропоную вам дізнатися, як зробити торт Страсбург з сливами і сиром. Я просто впевнений, що кожен солодкий зуб буде зачарований цим алсатинським випечений варіант!



Ви можете приготувати один. пісочниця в духовці або в кулінарії. Торт ніжний, пористий і дуже смачний. Також можна приготувати нектарину або абрикоси. Спробуйте, щоб ваша родина точно оцінить цю пасту!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное