Непристойна жінка жив з матір'ю протягом 15 років і слухала весь час, що вона прийшла до всіх готових.

Чи повинні ми відступати? лосини Особливо якщо мова йде про родичів, які ви проживали протягом багатьох років. Чи повинні ми розбити цей цикл і жити наше життя?



На перший погляд відповідь очевидна, але це не так просто. Якщо ваш вік є «за межами» і немає альтернатив, ви повинні або поставитися до цього або попросити допомогу від ваших близьких і друзів. Це, звичайно, сумний досвід.

Я типовий носій країни. Що таке інтернет. Іноді я сидю тут обмін коментарями та різними повідомленнями. Рецепти годинників. У будь-якому випадку, я відпочив.

Моя історія не може бути дуже цікавим, але я вирішив поділитися з вами. Я народився 64 років тому. Наша родина була бідною. Я не маю дитинства, як такий. Ввічлива допомога навколо будинку, робота, негативне ставлення в сім'ї. Не дивно, що я був одружений від часу я був 19.



Сім'я Андрія, мій добротий, був багатобагатим. Вони мали лише два дітей: Андрій, мій чоловік, і Аня, сестра. З головою колективного господарства було господарство та навіть хороші стосунки. Проспект, щоб говорити. Так я працюю, щоб коли-небудь повернути ці люди для прийняття мене додому. Я був так неправильним.

Мій чоловік і я працював на дні навіть після народження дитини. Після народження другого дідусь дивилися на них, якби вони були дивними. Тим не менш, сестра чоловіка і її сім'я перейшли до столиці. Ведуться кращі перспективи і тепло місце.

Роки пройшли. Зважаючи на те, що не було такого зв'язку з нами, я запропонував, що Andrei продає автомобіль (Жігулі, здається), заощаджуйте гроші і перемістіть. Всі «випадкові» з ферми пішли до столиці. Мій чоловік і я не отримував рублі. Не було достатньо грошей, оскільки діти повинні бути одягнені, і школа, на жаль, не так безкоштовно, як держава обіцяє нам.



Ми переїхали. На вулиці поруч з будиночком, де мешкали багато років. Ви знаєте, що змінено? Дуже дякую. У нас майже кожен день і насолодіться обідом за рахунок наших коштів. Дуже непрозора підказка про те, що ми встигли приїхати і допомогти їм домашню роботу. Не було б говорити про допомогу нашій родині фінансово.

Сестра Андрій почав приїхати менше і менше. По-перше, вона і її чоловік і діти приносили всі види рад, і в поверненні приймали готівку і залишили з великим настроєм. Тепер діти виросли, батьки старі, і це не так цікаво приїхати.

Ми вирощуємо старий, але дякуємо за те, що діти не забули нас. Ми навчимося, отримали роботу в місті і надіслали нам гроші. Це достатньо для с., якщо у вас є шкідливі звички.



Моя батько-в-правила себе. Виправлено щось на дах і впав. Ви постраждали. Час на спадщину. Будинок, як ви бачите, належить до нас. Будинок, який я захопив більшість мого життя. Таке «щастя» також оплачується кругла сума, щоб оформити всі документи з нотаріуса і так далі.

Я дійсно хотів, щоб зробити будинок і продати його. Вона має більше можливостей для продажу, і грошей на дизайн. Ми не потребуємо йому, і нам також потрібно. Не спадкування, але ціле покарання.

1 999 р.

І зараз найцікавіше: нещодавно хвора мама-в-завдяки, так що не виходить. Звісно, чоловік допомагає стільки, скільки він може - це його матір. Але тільки він зайнятий, я повинен очистити і піклуватися про нього. І ця стара жінка, нарешті вирішила розповісти мені, як вона відчуває про нас.

Виявляється, що вона підняла сина у віці і його дітей, і особливо мене, вона абсолютно не зацікавлена. Не хочу, щоб нам не було. Так що я чую її від неї, лежачи, вона не піклується.

Я побачила чоловіка, щоб зв'язатися з братом, і вона буде мати на зиму. У нашому будинку немає центрального опалення, і ми часто повинні мити. Завжди холодно, особливо якщо ви повинні висихати свій одяг. Немає чоловіка. Будинок знаходиться на нас, тому батько-в-одному знаходиться на вершині. Допомогти мені, може бути зроблено законно? Я не молодий, і в кінці мого життя я не можу носити, що тягар.

р.

Насправді це дуже сумний чохол. Відчайдушність просто ударів, і що робити не можна. Ми повинні поговорити з Анною або звернутися до деяких соціальних служб. Що робити, якщо ви просто не можете піклуватися про старшої людини?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное