Яку історію можна отримати за рахунок кредитування грошей друзям?

Хто знає, місцеВведіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації. Але це, як вони кажуть, самий екстремальний випадок. Більшість людей звикли до залучення батьків, друзів або колег.

7622924

Тим не менш, є деякі товари, які відразу ж забувають про запозичені гроші, як тільки це в кишені. Що потрібно зробити про це. Головне - пам'ятати: не підіграйте суму, яка не буде легко сказати добра. Ми розповімо Вам цікаві приклади таких ситуацій.

З моїми родичами ми зв'язали мій складний дитинства 90-х років. Мама і Дад пішли працювати, щоб знайти спосіб жити. Я був пристойний моїм тітом. село.

Я 5 років, навколо курки, гуси і безкінечних бур'янів. Дуже весело і весело. Моя кузина і я ходжу навколо з однаковими маленькими сиськими, можливо, 2-3 роки старше. Іноді ми йдемо в край села, щоб вкрасти автомобільну батарею і розтопити її свинцеві грилі, щоб завантажити себе для ловильних стрижнів.



І іноді ми можемо зробити "роду" на інших ділянках, підібрати вишні, вишні або яблука. Дитинство. У цей непростий час я пам'ятаю їсти окремо з моїм козином, а точніше, якщо він був викликаний домом протягом 15 хвилин, і я був сказав, щоб зробити ще одну прогулянку або принести воду до курчат з найближчої весни. Але Андрій колись сказав мені, що він був «силим», щоб з'їсти щось, і він захопить його.

Я не думаю, що в цьому віці. Тільки після того, як виявилося, що мої батьки відправили гроші, і хороші гроші, які вона витратила, як вона побачила. Бог з нею.



17 років. Я стала хорошою ІТ-особою та речами. І один день я отримав виклик від Андрюха, який я не бачив протягом 15 років. Сайс, брат, допомогти мені. Він потрапив в ДТП і збиток автомобіля, але все ж доведеться платити багато грошей до жертви за ремонт. Ви отримали 200 000? Я буду, на отримання.

Я думав, що вони були кроками, але потім, розмовляючи про дитинства, я зрозумів, що він був. Він запросив мене приїхати в місто. Ми зустрілися, згадували дитинство, зануривши його на додаткові фунти, і він мене на ранній плести, і ми пішли в тавер. Після того, як вже було досить добре, я запропонував, що брат відправиться до нотаріуса, щоб засвідчити про надходження з нього. Автомобіль є серйозним бізнесом, і немає доходу в с., я розумію все.



На цій точці Андрій був замінений. "Не вірите мене?" Я даю вам кожну копійку! Це відносний, але в дитинстві я жив, майже сидів на шиї! Чому нотаріус? Ви не вірите своє слово? Всі речі. Я послав і відправив брата додому на таксі. Поведи мене, ранок покарав мене не тільки з похмілля, але і з вражаючим векселем для доставки родича.

Перше, що я дзвонив мій Тітка. Я запитав його, що було нове і що було нове. І ось що він вийшов: Андрій наш водій не має права. Немає грошей для автомобіля. Але є дівчина, міська дівчина. Вона любить подарунки і подорожі в Турция. І Андрій любить її дуже багато.

Р

Звісно, я не дала мого брата гроші. По-перше, це не обов'язково. І по-друге, я думаю, що нічого хорошого вийде з цього союзу. Він має два коруси і тільки сестра. Прийміть кредит, не дайте, а потім припиніть спілкування. Дуже дякую.

Другий випадок був 5 років тому, коли я ще був студентом і жив у гуртожитку. Ви знаєте, що «комунальне» життя, звичайно, має свою оригінальну романтику, але це далеко від того, що відображається в серії «Універс». Відпочивали та свята.

В цілому один з сусідів запитав мене за кредит 1000 гривень, перед стипендією. Сума невелика, за сьогоднішніми стандартами. Тим не менш, для студента, який навіть не мав часової роботи, він був досить вражаючим. Але запозичила його.



Як завжди, мої гроші не поспішають повертатися. Час прийшов, і не існує відповіді від сусіда. Так я схопився, зробив скандал. Я пам'ятаю, що 10 людей відійшлися до кричу і, найголовніше, кожен захистив її, не мене. Ви не здавалися зрозуміти, як вам зачаровує, і ви друг!

Я не збираюся відмовитися. Прикольна річ в тому, що пропозиція для оплати боргу замість неї, жоден з «дефедераторів» навіть натягував. Пропонував термін тижня. Всі свідки. Вона погодилася, і ми пішли в приміщення.

Що я бачив точно в 7 днів? Червоний з натяжністю, але посміхається обличчям своєї екс-подруги, яка заблокувала величезну сумку, як Санта Клауса в мультфільмах, з відчайом, на всю чарівну будівлю, зміст. Так, вона сплачувала боргу в невеликих речах.

р.

Її обличчя, що світиться з щастям і нещастям, змінив трохи, коли я відчував мій боргу і навіть подякував їй. І те, що десь в цей період часу я дізнався, що деякі колекціонери збирали монети, які не лікувалися правильно протягом певних років. Введіть номер мобільного, який Ви вказали при укладаннi договору з банком - для ідентифікації.

Займав лише один вечір з серією на фоні і обережний огляд монет, щоб дізнатися, що мій сусід, по суті, приніс мені не 1, але ще 3 і половину тисяч гривень. Всі монети «Фальса» були придбані з мене деякими видовищами з сусіднього випадку, що, очевидно, збирають їх. І цей бонус готівки був дуже корисним для мене в майбутньому.



В кінці хочу відзначити, що потрібно ретельно вибрати людей, яким ви підіграєте. А бути більш уважним до ваших оточень: це дуже боляче, коли люди, які ви знаєте, не на боці.

Як можна побачити, що речі відбуваються в житті. Іноді даючи чоловіка позбавляючи його. І іноді він навіть болить. Немає нічого неправильного з запитом, чому гроші потрібні і коли він повернеться назад. Тексти пісень, а це означає: А потім вирішуйте, чи варто робити благодійність чи ні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное