Рецепт маринованих грибів в банках на зиму

Ви не знаєте, як мариновані Гриби, потім напишіть цей рецепт! — Він сказав мені довгий час, тому класі Маруся, з ким ми друзі більше 20 років! «Я збираю гриби на зиму, щоб пізніше, в затишних вечорах, з'їсти їх з картоплею і поглянути з вікна на падаючі пластівці снігу. й

Сьогодні видання. "Сайт" Я поділюсь з вами, шановним читачем, відмінним способом. маринуватий Рецепт перевірений часом!

Як смачно засолити гриби

інгредієнти
  • 5кг грибів


Інгредієнти для маринаду (за 1 кілограм)
  • 400г води
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ч.л. цукру
  • 4 шт солодкого перцю
  • 6 шт чорний перець
  • 1 лавровий лист
  • 3-4 ст. оцту
  • 1 ч.л. лимонної кислоти


Підготовка
  1. Спочатку потрібно вимити гриби під проточною водою, очистити їх і знову полоскати.



  2. У великій каструлі кип'ятити воду, додати лимонну кислоту, а потім в порції додати гриби. Нехай вони кип'ятять 3 хвилини. Візьміть гриби з горщика, киньте їх на копі і промийте їх чистою водою.



  3. Щоб приготувати маринад в зручній ємності, залити воду, додати оцет. Залити сіль і цукор, додати чорний і ароматний перець, лавровий лист. Подивитись його добре. Поставте маринаду на вогонь і варіть 2 хвилини від моменту кипіння.



  4. Стерилізувати банки, а потім покласти гриби там. Залийте гриби гарячою маринадою. Розгорніть каню з стерилізованими кришками. Увімкніть гриби і загорніть їх в тепле ковдру.





Я також раджу ознайомитися з корисними інструкціями приготування маринованих грибів з морквою і цибулею. Приготуйте швидко і дуже сподобалося гостей!



Тепер ви знаєте, як смачно засолити. зимовий часй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Коли вони крутяться, я уявляю, що вони будуть божественними!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Дякую за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное