Афіша з дочкою-в-правом, яка здавалася занадто старою і втомилася

Історії про матір'ю та дочку Візьміть окрему сторінку в житті редакційної колегії "Сайт"й Іноді вони дивують і іноді роблять вас думати. Саме тому ми ділимося історіями інших читачів. Сьогодні ви будете мати ще одне харчування для думки. Чекаємо Вас!

р.

«Я 55 років, за розлученням і двома дорослими дітьми». Моя дочка одружилася і подарувала двом гарним дітям. Її чоловік є просто красивим: жорсткий працівник, допомагає навколо будинку і любить дітей з усім серцем. Я не хвилююсь про свою дочку, я бачу, що вона добре. Чим гірше мій син.

_ Новини

Він завжди мав проблеми у відносинах. Я не знайшов нікого, а дівчата не були кращими. Одного разу він взяв на себе цілий рік, щоб «повернути назад» після невдалого розбиття і почати нові відносини. Мій син не поспішав познайомитись з дружиною. І що оповідав мене.

«Я приймав її відвідати, коли я впевнений, що ми серйозні», мій син продовжував повторення. Звісно, здавалося мені дивний. Але я не відштовхував його і просто чекав. Як виявилося, все це здавалося, якось аномальні.



Одного разу мій син сказав, що він запросив дівчину до нашого будинку. Він негайно попередив, що вона була трохи старшим, ніж він був. Тим не менш, він впевнений, що зовні він навіть не відчуває себе. Я не звертаю увагу на це, бо головне, що мій син був щасливим. Коли я побачила її, я був шокований.

Дуже зрілий і якось втомився. І вона одягалася досить просто. Під час розмови виявилося, що вона розлучається двічі і має три діти. Подумайте про це!



Слова не може висловити, як налаштувати Я не міг говорити про неї. Це не подоба дівчина, яку я хотів бачити, як моя дружина сина. Неймовірно, я наказав їй, що я був розчарований вибором сина. Жінка була відхилена і сказала, що три діти не завадять її від надання мені онука. Я відчував себе непривабливо і попросив її залишити.

Я не знаю, як пояснити мій син, що мені не потрібно такої дочки. Звісно, я хочу, щоб ваша дитина була щасливою. Але що його майбутнє з розлученням і її трьома дітьми? Як він надасть їм все і що буде відбуватися, коли у нього є діти?



Нехай живе в цивільному шлюбі. Почуття охолоне, і вони будуть дисперговані. Але я ніколи не погоджуюсь на офіційну картину в реєстрі та на весілля. Неприпустимо! Той, що жінка відразу ж не схожа на мене. Я не можу уявити, що дочка-в-одному вона буде мені.

Ми хочемо, щоб ця історія була прикладом того, як вона не повинна бути. Це не про вибір сина, але про свою поведінку матері. Батьки хочуть тільки краще для своїх дітей. Але це не варто прийти за рахунок їх. Що б твій сина, Необхідно поважати і прийняти. спосіб вона.

Хто ти думаєш про цю історію? Ви можете зіткнутися з подібною ситуацією в житті. Це буде чудово, якщо ви поділитеся досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное