Радянський фільм, що вимагає кожної дівчини

У радянських часи були зроблені багато хороших фільмів. Я не думаю, що ви знайдете фільм, як і раніше. У цій статті я хочу поділитися своїм улюбленим фільмом моєї молоді. Я розповім тебе. "Зимова вишня"Це те, що я думаю, що кожна дівчина повинна бачити.



Фільм «Зимова вишня» «Зимова вишня» знято Ігорем Масленковим у 1985 році на кіностудії «Ленфільм». У цей час студія виготовляла найвищі якості фільми. Співпраця з компанією цієї ваги була відмінною відзнакою для будь-якого радянського режисера.



До речі, це мелодрами заслужила визнання на кінофестивалі в Алмати у 1986 році. Фільм отримав нагороду «Для дослідження поточних моральних проблем», а також премію за кращу жіночу роль, яка пішла на актриса Олена Сафонова.

р.

Олена відіграла головний характер Ольги, який живе в Ленінграді та працює в інституті. Ольга розлучена і підняла сина. Вона живе з друзями Валя і Лариса, які також не мають все добре в їх особистому житті. Валя нескінченно з'ясовує стосунки з хокею та хокею з хокею та хокею. І подруга Лариси, як Ольга, породжує сина. Молоді дівчата об’єднуються спільними проблемами, а жіноча дружба побудована на взаємному розумінні.



Ольга закохана в колегу Вадима, але вже має дружину і дітей. Дівчина хоче бути щасливою і мати повну сім'ю, тому вона продовжує шукати батька для своєї дитини. Вона зустрічає кількох молодих людей, які можуть бути її fiancés. Однак, як кажуть: серце не може командувати – Ольга повинна зробити непростий вибір і зрозуміти їх почуття.

р.

Назва фільму «Зимова вишня». Це може бути зрозуміло з слів Лариси, коли вона і Ольга говорять “близько чоловіків”:

«Подивитися як розумний він. Але для тих, інших, це довге тому не бачити, що жінка живе поруч з ними - красива, молода жінка, з якою ви будете щасливі в могилі життя. І вона має все для цього: досвід, інтелект і навіть дитина – готовий, будь ласка! Не промийте підгузку. І автомобіль, автомобіль любові непрозорий. Прийняття, звичайно, все заморожене, як в магазині вишні взимку. Приїжджайте і прогрійте свою увагу і не виграйте сотні тисяч. Так, ви знаєте, що маррі Герберт і не соромтеся. І що ми говорили про жіночу незалежність, пліт і забути.



Для всіх маленьких дівчат я обов'язково рекомендую дивитися Зимове вишневе. Це фільм про жіночу любов, про відданість і пошук особистого щастя. Емоції, враження, а також сльози в подушці (або на плечі коханої людини) при перегляді гарантовано.



Крім того, «Зимова вишня» – шедевр вітчизняного кіно, який не можна ігнорувати. Про нашу радянську фільми я пам'ятаю цей фільм про теплу ностальгію кожного разу. Після того, як тільки рідний кінотеатр здатний пробуджувати найглибших почуттів і досвіду глядача. Тоді фільми були про звичайних людей, які шукають сильну любов і щастя в сім'ї або відносинах. Може бути для вас, теж. "Зимова вишня" Він буде любити. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное