Шоколадна помада на соняшникову олію за перевіреним рецептом

«Ви знаєте, що потрібно для затишного вечора? Шоколадний гурт! Я чув у кіно вчора. Але дійсно, шоколадний фудж дійсно універсальністьВін може забарвити будь-який, навіть самий похмурий день.

Можна копати фрукти в спекотному фудзі, ви можете розкласти його на хліб, або ви можете зробити торт або пиріг і залити його шоколадом. Для облаштування маленького свята для близьких не складно!

Кукурудза шоколадна

Сьогодні видання. "Сайт" частка 3 супер рецепти шоколадй Всі господині на помітці!

Рецепт No1 Ця глазур ніколи не заплітає, перевірена досвідом!

інгредієнти
  • 4 ст. какао
  • 12 ст. цукру
  • 8 ст.л. молока
  • 50г вершкове масло




Підготовка
  1. Покладіть цукор і какао в горщик. Проведіть її до однорідності.
  2. Залийте молоко, перемішайте. Помістіть його на середній вогонь і доведіть його до кипіння, щоб цукор добре розчинився.
  3. Зняти з вогню після кипіння. Подаруйте 3 хвилини, щоб охолодити і додати вершкове масло. Подивитись його добре.
  4. Залиште чохол на годину, щоб він добре загустився.




Рецепт #2 Для тортів, це миття є те, що вам потрібно. Тільки покривати її випічку краще в два шари.

інгредієнти
  • 100г шоколад
  • 20г води
  • 50г вершкове масло




Підготовка
  1. Переверніть шоколадний брус на невеликі шматочки, залийте в горщик товстим дном. Залийте воду і поставте на невеликий вогонь. Шоколад повинен розтопити до рідкого стану.
  2. У окремій сковороді пофарбуйте вершкове масло, а потім додайте його до шоколаду невеликими порціями до того, як ви отримаєте фуджгу, потрібно консистенцію.
  3. Добре перемішати і залишити на 5 хвилин, щоб остудити і загустити.




І це мій улюблений. шемалеЩо не потрібно відварити. Краса це те, що він буквально займає половину хвилини. На основі рослинної олії.

Дивіться, як красива господиня Ірина Белая готує її на однойменному кулінарному каналі. Детальний майстер-клас

https://www.youtube.com/watch? v=K0DQ1qg1i_0

Також я пропоную, як приготувати варений цукор в молоці. Цей рецепт допоможе всім молодим матерім. Якщо дитина раптом хоче щось солодке, ви можете швидко зробити ці солодощі за допомогою простих і доступних продуктів.





Шоколадна помада за цими рецептами виходить дуже смачний, ніжний, м'який і ароматний. З другим рецептом можна експериментувати, змінивши тип шоколаду. Я, для одного, дуже подобається fudge від молоко-шоколадІ мій дочка біла.

Які шоколадні рецепти ви знаєте? Я хотів би прочитати про свій кулінарний досвід!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное