Спеціаліст з впровадження в коло багатих розкриває, як виявити дуже багату людину в натовпі

Життя багатих людей – це особливий інтерес до нас. Кожен хоче дізнатися подробиці свого розкішного життя, побачити приватні острови, величезні будинки, футуристичні яхти і суперкари своїми очима.

, Україна

Але всупереч нашим очікуванням багато мільярдерів на списку Forbes досить скромне існування. Всупереч стереотипам, вони повністю відхиляють расу для зовнішніх атрибутів багатства.

Колишній співробітник Microsoft Майк Галос поділився фото на Facebook, в якому ми бачимо засновника Microsoft та власник форекс $ 122 млрд у черзі для бургерів.



Коли ви повинні близько $100,000,000,000, запустіть найбільшу благодійність в історії світу і...

Опубліковано Майк Галос Вівторок, 15 січня 2019

«Коли ви майже 100 мільярдів доларів, у вас є найбільший благодійний фонд в історії світу, і ви стоячи в лінії для бургерів, картоплі та коксу, як будь-який з нас». Ось як багаті люди, які бажали, Майк сказав.



У 2008 році один з найбагатших людей на Землі кинути щоденну роботу в Microsoft для благодійності. Нещодавно він прийняв до зносу $10 дивитися своє життя.

Генеральний директор Facebook Марк Закерберг, який заробив понад $97 млрд на початку 2021 року, веде надзвичайно скромний спосіб життя.



У шафі засновника найбільшої соціальної мережі ви не знайдете одяг від відомих брендів. Протягом багатьох років мільярдер зношує прості монохромні футболки, кросівки та джинси.

Як Білл Гейтс, Марк пристрасний до швидкого харчування. Після весілля він і його дружина Пришпілля відвідали McDonald's. Церемонія відсвяткувала у дворі будинку з вечерею з бургерів.

424128

Zuckerberg веде Volkswagen Golf з ручним приводом. Його офіційна заробітна плата становить всього $1, а в грудні 2015 року оголосила, що він пожертвував 99% своїх акцій до благодійного фонду.

Подруга Білла Гейтса і найвідомішого інвестора у світі займає восьму лінію списку Forbes із заставою близько 90 мільярдів доларів США. У той же час він живе в маленькому будинку, який він купив в 1958 році для (чарівного сказати) 30 тис. дол.



GettyImages Buffett не несе мобільного телефону, і на робочому столі немає комп'ютера. Принаймні, 99% від свого фортуню, що дасть благодійності. Він вже довів понад 30 мільярдів доларів.

Габаритний зображення

GettyImages: Я не можу бути щасливим, ніж це зараз. Насправді, це буде набагато гірше, якщо я володів 6 або 8 будинків. «У мене є все, що я не хочу нічого більше, тому що в певній точці розкіш не робить ніякого сенсу», - сказав Warren Buffett 2014.

7 січня 2021 р. Генеральний директор Tesla та SpaceX став найбагатшою людиною на планеті з фортунем $ 185 млрд.

574268

GettyImages Elon важко розраховувати серед скромних. Інвентар Майбутнього, як він занурився вентиляторами, володіє трьома особняками в районі Лос-Анджелеса загальною вартістю близько 100 млн. Але не так давно блискучий підприємець обіцяє продати всю нерухомість для інвестування в підготовку польоту до Марса.

Я продаю майже всі фізичні володіння. Нема будинку.

— Елон Муск (@elonmusk) 1 травня 2020 р.



При планах колонізації Марс все ще звучить як наукова фантастика, Муска не зупиняється. І ми можемо тільки сподіватися, що його талант і дивовижне визначення буде одним днем перетворити неможливо в реальність.

Як ви можете побачити, наші герої з списку Forbes стали власниками величезного багатства, але в певній точці вони зрозуміли, що гроші не є метою, але тільки засіб, щоб допомогти зробити мрії. А якщо ви дійсно обсесували з вашим бізнесом, то в кінці дороги ви обов'язково досягнете успіху.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное