Одружена з Альфонсом, або Де чоловік кидає гроші

Розподіл бюджету в сім'ї Це вічна тема, яка не втрачає свою актуальність. Здавалося б, що так важко вирішити один раз і за все, як провести спільні зароблені гроші? Але для багатьох пар, це питання стає струшним блоком. Тим не менш, якщо один з подружжя не хоче сприяти сімейного бюджету.



й "Що це можливо?" запитати. Поведи мене, ми запитуємо те саме питання, бо тільки, наприклад, жінка може впоратися з усіма грошовими проблемами! Але героїня нашої історії сьогодні має поставитися до неї. Де чоловік витрачає зарплату Чому він відмовляється від участі в сім'ї? Детальніше про це.

Після весілля мій чоловік і я почав жити в моїй квартирі. У той час я вже заробляв досить добре, тому я сплатив за комунальне обслуговування себе. Старомодний, щоб говорити. Але загальний сімейний бюджет я хотів би поділитися з Бонсом, оскільки він повинен, в Генеральному.

до 60402

Однак він завжди відмовився, вони кажуть, допомагає батькам, не заробляючи багато і не хоче знову розбити зарплату. Ну, я бачу його і зробив це себе. Я кохаю, що робить список покупок, мислення через наші дієти, і як правило, робить сімейні речі.

Але в якомусь моменті я зрозумів, що буквально всі сімейні грошові питання вирішуються лише. Костя живе, якщо крім мене, і ніколи не пропонує нічого платити або навіть поділитися з мною загальною кількістю будь-якої покупки. Він не відмовляється носити новий одяг або інші речі.



Мої батьки вирішили переїхати з села до міста. Вони потрібні десь жити, і худеля в однокімнатній квартирі чотири я обов'язково не хочу. Так я вирішив, що це буде приємно думати про квартиру на кредит. Моя зарплата дозволила мені поговорити з чоловіком.

Я запропонував йому цей варіант: Я буду повільно платити квартиру з зарплати, і ми будемо жити на зарплаті. Що це буде громада і харчування. По суті, я навіть розрахував скільки грошей на місяць.



Але Коста не схожа на це. Він знову отримав, що він не має ніяких грошей. Як працює кожен день і не має зарплати? «Я даю все мамі. Ви не знаєте? чоловік, що його загинув у захисті. Ні, я не розумію! Звісно, допомога батькам є обов'язковою. Але повинні бути кордони!

Ми живемо разом за рік, і я просто зрозумів, як приступ я. Про те, що мій чоловік не піклується про це. Я пишаю, що маю хорошу зарплату, завдяки чому ми змогли жити в комфорті. Чи є це нормальні сімейні відносини? Це божевільний.



Так, я пропоную, що мій чоловік переїжджає до моєї матері-в-прави. З того, як він все про це, нехай йому жити на його крові. Я не хочу лікувати, як це більше!

З редакційної колегії ми переконані, що Сімейні відносини повинні базуватися на взаєморозуміння та взаємодопомозій Якщо як перший, так і другий відсутній, малоймовірно прослужити дуже довго. Насправді ситуація, в якій головний характер історії є яскравим прикладом цього.

Р

Правильний розподіл бюджету в сім'ї залежить від жінок і чоловіків. Якщо один з подружжя не бере участі в цьому, такі відносини навряд чи можна назвати здоровими. Вітаю?

Як планується ваш сімейний бюджет? Відповідайте свої поради та рекомендації в коментарях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное