Роял Чізкейк від друзів з Казахстану, для яких гостям мальують інстинктивно

Як романш Я дізнався від друзів з Казахстану. У цьому ласощі немає складних королівських продуктів, але смак дійсно приголомшливий. Крунчкі піщані чіпси в поєднанні з найбільш ніжною обрізкою просто розтопити в роті!

Я знаю цей рецепт довгий час, але це в трактуванні моїх казахських друзів, які роялець виходить ще більш смачним, і процес приготування не займе багато часу!

3610Р. 4200Р.

Як приготувати королівський млинець сьогодні "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки корольй Улюблена страва багатьох господині!

Наповнення інгредієнтів
  • 500г сир
  • 3 яйця
  • 110 г цукру
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • щіпка
  • Трохи лимонної шкірки (за бажанням)


Інгредієнти для піщаної основи
  • 450г борошна
  • 200г вершкове масло
  • 110 г цукру
  • 1 ч.л. розпушувача
  • щіпка


Підготовка
  1. Якщо сир зерновий, то необхідно спочатку розбити блендером. Але набагато простіше відразу взяти гладкий сир. До сиру додати щіпку солі, цукру і ванільного цукру. Рубати його шпателем. Додайте трохи лимонного пілінгу і 3 яйця, перемішайте все з міксером на середній швидкості.



  2. Щоб приготувати тісто для борошна, додайте заморожене масло натерти на тертці. Додайте цукор, сіль, розпушувач. Стирайте руки до утворення крихт. Не займе довго, щоб розмішувати!



  3. Розділіть основу на 3 частини. На пергаментно-відкритій формі (У мене 24 сантиметри) перемістіть дві частини бази. Формуйте сторони і злегка відхиляйте основу. Поставте фарширацію зверху. р.



  4. Поставте третій елемент підстави на начинку. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 45 хвилин.



  5. Це все, смачно. млинці готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Красива Тетяна, спасибі за такі доступні та корисні рецепти!

https://www.youtube.com/watch? v=Укс6iO5vYGvwwww

Редакційна рада Я також раджу дізнатися, як приготувати млинці на заливці тесту без соди і дріжджів. Залийте тісто прискорить процес приготування в рази. Таке тісто виходить м'яким і повітряним, воно добре йде з соковитою сирною начинкою!



Тепер ви знаєте, як зробити торт царя в домашніх умовах без проблем. Зверніть увагу, що смак цього торта значно залежить від сиру і вершкового масла. Якщо ви берете зернові сири в магазині, переконайтеся, що склад не містить хлориду кальцію, який використовується як затверджувач. Такі насіння важко перетворювати в вершкову масу.

Я можу сказати з впевненістю, що це хрустке і солодкий млин По-справжньому заслуговує королівського столу. Таким чином, така делікація ненасичена на щіках, і тим дітям, які не особливо їсти сир. Перевірити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное