Що подарувати мати-в-право на день народження, якщо вона є шанувальником садового бізнесу

Організатори роблять життя простіше. З ними набагато простіше знайти потрібну річ і поставити будинок на замовлення. Ми використовуються для різних ящиків, які діляться всередині на секції. Організатор для косметики, офісу, організатора одягу, спецій та ін. Все в пам'яті і місці. Так, якщо є щось в палі, це час, щоб отримати організатора. Але недавно я бачив незвичайний і дуже милий об'єкт для домовласників, які живуть в приватному будинку і мають курчат в їх господарстві. Це органайзер сумка. яйцестійкийй



Милий в'язаний фартух з яєчними кишенями краще, ніж будь-яка цибуля. З ним руки безкоштовні, і всі яєчки в безпеці чекають свого часу в фартух. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



Цей фартух я бачив в інтернет-магазині Etsy, який продає інші трикотажні речі для будинку. А люди купують такий аксесуар не тільки для себе, але і для друзів в подарунок.



Я підозрю, що пакет організаторів не підходить. Це просто прямокутник з ярусами в спині і великою кількістю кишень переднього. На жаль, я не міг знайти відео-підручник, як зв'язати яєчний фартух.



Руки, відповідь в коментарях, можна зв'язати такий шарм і надати інструкції для в'язання такого фартуха? І ви можете зробити його на машинці, праворуч? Якщо у мене був візерунок цього фартуха, я буду щасливо зв'язати один для мого чоловіка. Ми завжди шукаємо інструменти для дому.

57550Р

Щоб бути чесним, цей мішок можна використовувати не тільки для збору яєць. Садівники та кухарі також можуть бути корисними. У цих кишенях можна скласти насіння для розсади, садових інструментів і взагалі будь-які інструменти. А на кухні зібрати всі спеції в такому фартухі, щоб під час приготування не відволікалися пошуком правих приправ.



Як виглядає така проста ідея, але водночас дуже оригінальна. Як ви можете побачити, що ви навіть можете заробити гроші на хобі для власного задоволення, чому ні? Чому ви думаєте, що ви можете використовувати такий фартух? Я шукаю свої коментарі. У вас є хороший день і нові ідеї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное