Як отримати подруга від її чоловіка так ніхто не зашкодить

Ви хочете зробити краще, але це виглядає як завжди. Не дивно, що класика придумала, що вони кажуть, добре вставленої дороги ви знаєте де. Це, звичайно, не означає, що ми повинні зупинитися, щоб зробити хороші справи. Але якщо ви думаєте про це, Як позбутися від чоловіка Найкращий друг, потім застібається. Так ви не пішли на вигин.



До редакції. "Сайт" Заява була виконана для уточнення ситуації, в якій знизилася певна духовна леді. Вона зробила те, що вона мала робити, але якось речей не ходили, як вона уявляла. Я дивлю те, що ви будете робити в ситуації, як це? Давайте спробуємо розібратися.

Як врятувати господиню від свого чоловіка, так як кажуть вони, заморожені нічого. Я виходив з супермаркету на ніч і побачив Віталійку, мій найкращий друг чоловік. Ну, я думаю, що я щасливий - це хто візьме мене додому! Я забрав машину і трохи кошика. Але перед тим, як я мав час зв'язати око, я бачу, що дівчина «все з нею» з'являється з автомобіля, і Віталійк також дає їй букет. Я просто токарний. Я не помітив!



Я повинен сказати, що Валя і я був друзів з школи. Вони сиділи на одному столі і любили те ж саму даредевіль. Тепер, звичайно, сім'ї, чоловіки, діти. Ми не бачимо один одного дуже часто, хоча ми живемо в мікрорайоні. Ми працюємо щодня. Мій перший імпульс сказав їй, але мій чоловік припинив мене. Я сказав йому все від емоції.



Він сказав мені, що він Galya! Не скажеш слово до Валайса. Це бізнес, і вони повинні мати справу з ним. Позначте своє слово, нічого хорошого прийде з нього. Я сказав: «Як я можу сказати нічого до мого найкращого друга?» Я думаю, що я думав.

Валя називається мені буквально наступного дня і попросила мене відвідати. Я знайшов її в пригніченому стані, і мій бідний друг сказав мені, що Віталійк змінився, прибув додому пізно, не зацікавився дітям і став холодним. Він говорить фірму, де він працює в серйозні проблеми.



У нього було більше роботи, і всі бонуси і припуски були видалені. Він просить вас зрозуміти, що вони говорять, складний період. Не знаю, що станеться поруч. Валя вже замислюється про зміну робочих місць для більш грошових коштів, але тоді, хто буде виглядати після дітей? Взагалі все призвело до того, що Віталійка дуже шкода за неї, і вона відлякує себе занадто вимогливим.



Після того, як все я чув від неї, я просто не можу тримати мій рот затвор. У будь-якому випадку вона розповіла Валу все вона побачила. Я не можу уявити, як вона відчувала. Я залишила себе наодинці, бо Віталік був про повернення. У той факт, що останнім часом у нас була нормальна розмова з нею.

Валя припинила відповідь на мої дзвінки. Я хотів би підтримати її. Наприклад, якщо я був в такій ситуації, підтримка обов'язково допоможе. Валіна назвав мою матір'ю, вона заспокоїла мене, що нічого не хвилюватися. Тим не менш, вони хвилюють Віталійку. Звичайно, це дивно. Але чому він не забирає? Мама сказала, що вона не знає.



В цілому, після пари тижнів я не можу стояти цю тишу і вирішив відвідати Валю себе. Він відкрив двері, але не дасть їй додому. Я розірвав її. Я хочу, щоб я знав нічого, Віталійк прогулявся на інший місяць або два, і це буде більше. Вони мали жорстку бесіду і спали всі мости.

Так це всі мої помилки. Вона буде мовчазною, тому Валя буде жити в повній впевненості, що вона єдина. І вона щаслива. І тепер один з двома дітьми. А двері запалені на обличчі. Весь час Я знаю, що я повинен слухатися до Паша. Я просто втратив другу. Але як я жити з цією правдою?



Психологи можуть сказати, що Валя переходить до іншої людини почуттяборотися з обставинами. І Галя тепер відчуває себе винним, тому що вона хотіла допомогти їй другу, і в кінці зробив дисслужбу. Обов'язково напишіть в коментарях, чи варто турбуватися про це і як діяти в подібній ситуації.

Ось ще один спосіб. Як позбутися від чоловіка Ми не знаємо. Виявляється, якщо ви нічого не робимо, все буде відмінно. Поділіться своїми думками, чи подобається вам така бездіяльність, а потім прочитайте цей мемо для господиней, який, до речі, відкриє очі самих дружин. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное