Яка причина поточної загальної неіграрності молоді

Коли я був дитиною, я був буквально вимушений читати. Але мій внутрішній повстанець не замислювався про майбутнє або переваги читання. Це було лише після того, як мій щирий інтерес до книг, а не співачки, відкрився до мене весь світ літератури. Тепер в відповідь на питання, Чому потрібно читати книги?Я говорю з впевненістю: думати і аналізувати.



Поза «Ложки» На жаль, критичне мислення не вроджена майстерність. Для того щоб її розвивати, потрібно постійно живить мозок з новою інформацієюНе забуваючи старого. Намагайтеся думати зовні коробки і знайти рішення для найскладніших проблем і проблем. Все простіше. Дивитися: сучасні підлітки, і часто дорослі, не знаю, як правильно писати. Що таке глобальний розвиток?

Чому ви повинні прочитати книги сьогодні "Сайт" поділиться цікавими думками Єржана Єсімханова, відомого блогера та юриста з Казахстану. А потім ми відобразимо. Запрошуємо Вас на обговорення!



Ну, я тридцять-сім. Настроювання, я повинен сказати, добре. Люблю і любити. Є реальні ...

Опубліковано Yerzhan Yessimkhanov в Субота, 19 вересня 2020

Мені здається, що поточна сумарна ілітература, яка супроводжується повним недоліком критичного мислення, має одну важливу причину: люди припинили читання великих текстів. Стоп мислення про них, працюючи з ними і насолоджуючись ними.

Я не просто говорю про наукову літературу. Я маю на увазі будь-який великий текст кількох сотень сторінок — художній, історичний, розважальний, науковий, технічний. Великий. Великий текст тепер викликає труднощі просто через його розмір. Просто факт їх існування.



Отримувати себе. Більшість сучасних форматів для представлення інформації не передбачають будь-якого аналізу, не працює. Коли люди писали тексти. Тоді прийшов Facebook, який швидко став текстовим форматом. І тексти на сайтах блогів і текстах на Facebook називаються поздовжніми, тому що вони займають довгий час для читання.

Але це визначення двадцять років тому викликало дику сміху в будь-якому зчитувачі. Тому що текст на Facebook не довший, мої друзі. Це авторський стовпчик. Коротка замітка. Один A4 лист.



Поза «Ложки» Але навіть це зараз довгий і довгий. Тепер більш простий формат, краще. Спочатку було Instagram з фотографіями, Twitter з 140 символів, після чого був TikTok з 15 секунд. Кількість інформації, яку необхідно проаналізувати, швидко зменшується. Немає бажання працювати з великими обсягами. Не хоче пам'ятати, що сталося на початку. Швидко виглядали, коротко приємні, скелясті торфини - а потім, до нової картини.

"Це час." І хто скаже, ОК, це час, мислення кліпів і так далі. Але ця тенденція, на мій погляд, призводить до дуже поганих речей. Тому, незалежно від того, що все ще в серці будь-якої інформації, яка може бути корисною в житті, є текстом. Цей текст може бути представлений вам різними способами: у вигляді паперової книги, у вигляді повідомлення на Facebook або у вигляді відео на YouTube. Але це завжди базується на тексті. Текст – основа будь-якої наукової роботи. Будь-який законний документ. І практично будь-який творчий акт.



Поза «Ложки» І коли ви втратите майстерність роботи з великим текстом або ніколи не мали його, ви автоматично відрізаєте від монострочно великої кількості необхідної інформації. І ви також позбавите себе від дуже важливої майстерності розуміння речей більш складною, ніж одна картина або одна коротка відео. І це вміння називається дуже простим. Мапай Уміння порівняти початок і кінець. Дотримуйтесь логіки. Ви втратите, і ваша здатність думати знижується до цього тварини. Приймав інформацію, дав відповідь, і це було.

Читати великі тексти і це проблема, друзі. Велика проблема. Люди не можуть прочитати до кінця. Вони швидко втрачають свою здатність читати. Ви думаєте, що якщо текст говорить, “Я в Алмати,” і людина запитує, “Чи ви?” в коментарях, це смішно. І це дійсно смішний. Але це теж дуже сумно, тому що людина не може читати навіть таку примітивну річ. І більше людей, як це.



Поза «Ложки» Читати великі тексти, друзі. Читати романи, серйозні статті та журналістика. Намагайтеся читати наукову літературу в полі. Це буде важко і нудно, але ви будете мати велике задоволення, коли ви йдете через цю інформацію. І ви будете розуміти, що нічого страшного в цьому. Що працює над великим текстом, є однаковим вмінням, які добре навчаються. Уміння думати про себе.



І ми повинні пам'ятати, що всі ці диких сучасних теорій, все це чіппінг і інші нещільно стали настільки популярними, тому що величезна кількість людей не хочуть думати про себе. Він не хоче навчати себе джерела, працювати над ними, компренувати їх. Послухати лідерів, які не більше літрів, але набагато більше процвітають.

Читати великий текст. І може бути щасливим.

Люди не хочуть думати, тому що зараз ніхто не потребує. Чому ввімкніть свій мозок, коли ви можете забрати свій телефон і просто Google вам потрібна інформація? Бажано, що відповідь буде короткою і простою. В іншому випадку ви повинні думати, щоб зрозуміти це, не ви? Таку сумну тенденцію тільки гірше.



Відомий російський письменник Євген Гришковець сказав: «Після того, як його зовнішній вигляд пішов до свого тріумфінгу, але прийшов до його краху». І він дамн правий. Коли все онлайн, і технології буквально переважають наше життя, є надії для розвитку людини? Важко.

Якщо ви читаєте цю статтю до кінця, ви добре робимо! Тепер покажіть мені, що ви думаєте, Чому потрібно читати книги?? Подаруйте свої думки та думки в коментарях. Чекаємо Вас!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное