Дівчина з стабільною працездатністю ділиться, як не втратити свою роботу, якщо ви працюєте вдома

З того часу я почав працювати дистанційно. За цей час я зрозумів багато і змінив життя ще більше. Постійна працездатністьЯ був, коли я працюю в офісі, я мав багато труднощів. Але лише кілька порад і звичок допомогли мені зробити свою роботу.



Поза «Ложки» У зв'язку з пандемією, для багатьох з нас, видалення перетворилося з тимчасової міри до способу життя. Ви можете вигорнути в будь-який час, тому що іноді ми не помітимо. як накопичується стресй Для запобігання цього з моменту, редакційна колегія "Сайт" Я буду ділитися з вами 5 важливих порад. Я впевнений, що вам потрібно!

Робота з дому має свої переваги і недоліки. По-перше, ви економите час і гроші на шляху до офісу і назад. По-друге, тільки у ваших домашніх стінах можна Зручний і комфортний відпочинокй Однак, в той же час, це те, що розслабляє. Як не зануритися в схожий на день видалення мармоту, змішаного з повсякденною рутину? Ось наш список порад.

Як правило, люди працюють дистанційно, безкоштовной Це означає, що ви можете визначити, який час, щоб почати робочий день і коли його закінчити. Здавалося б, така розкіш може грати з вами жорстокий жарт? Я не вірю!



Де б ви працювали, пам'ятайте, що ваші найкращі друзі стабільність і дисциплінай Почати робочий день одночасно. Він вважається, що традиційний інтервал від 8 до 18 годин є ідеальним часом для роботи. Ви зможете максимізувати свою продуктивність і зв’язатися з колегами.



Зробіть план на день, щоб зрозуміти Які завдання необхідно виконувати сьогодній Візуалізація прискорює роботу і допомагає структурувати її. Ця звичая особливо важлива для тих, хто тільки починає роботу в якості господині. До того ж, список до-додатків рекомендує пріоритетність: від найважливіших до менш термінових завдань.

Місце проживання Добре організоване робоче місце - половина успіху. В ідеалі ви повинні мати свій власний кут, де ніхто не занурить вас. Для будь-якого віддаленого працівника є настільний та комфортабельний офісний стіл. Це необхідно не тільки для комфортної роботи, але і для вашого здоров'я. Після всього, від постійного сидіння на комп'ютері, перш за все, бачення і назад страждають.

Вибрати 42 _

До речі, крім просторого столу і крісла, радимо купити зволожувача. Це особливо вірно взимку, коли повітря в квартирі дуже сухий. Додати до зволожувача (якщо вона має функцію ароматизації) ефірні масла ylang-ylang, аніс, жасмину або м'яти. ЇЇ активізувати психічну активність покращує концентрацію.

І так, що ніхто не заважає з вашим фокусом на роботі, нагадуйте своїх близьких про це частіше. Вони повинні знати, на які години ви не повинні знову витягуватися.

Якщо ви працюєте з дому, не означає, що вам більше не потрібно спілкуватися з колегами. Регулярний контакт допоможе Вам підтримувати почуття згуртованості та колективної діїй Після того, як ви працюєте для загального доброго, чи є це проект або робота в редакції. Вважно прийміть робітників «кілька». Зробіть самі аудіо або відеоконференції для себе.



Удоленко GettyImages Occupational Safety Udolenko кладе відповідальність за абсолютно всі робочі моменти. Це означає, що потрібно. монітори Не нехтуйте основними правилами безпеки.



GettyImages також дуже Важливо стежити за здоров'ям.й Постійна психічна активність досить виснажена. Тому не забудьте про грамотні поломки, щоб дати очі, голову і назад відпочинок. Робота з дому, ви можете дозволити собі міні-заряджання. Ми ділимося посиланням на одну з можливих варіантів для такого тепла.

Якщо ви працюєте віддалено протягом тривалого часу, ви, ймовірно, знаєте Що таке нескінченний робочий день?й Ви відчуєте себе, як ви виконали всі ваші завдання, але ви сидите на вашому ноутбуці знову і зробите те, що ви можете зробити завтра. Хтось сказав, що це постійне вміння працювати. Але не так вичерпувати!

3250Р. 3700Р.

Поза «Ложки» Дуже важливо виділити час для відпочинку.й Нехай буде читання цікавої книги або прогулянка в лісі. Навіть звична підготовка смачного обіду або вечері допоможе розвантажити мозок і відволікти від робочих моментів.

Робота з дому дисциплінувала мене багато. Я отримую 6 ранку і починайте свій день зі склянкою теплої води з медом і лимоном. Я після того, як я простягся на півгодинному рівні з акцентом на гнучкості спини. Підготовлений смачний і ситний сніданок РанокЩо встановлює тон на добу.



Я стартую на 8 a.m. і я зазвичай вільний від 16. Це означає, що я маю половину дня перед мною, що я можу використовувати для моєї переваги. Завдяки таким простим звичаям, я можу управляти балансом між роботою та особистим життям. Я відчуваю себе максимально комфортно. персистентність Вона стала реальністю легко.

Покажіть мені про своє. звичокЯкщо ви також працюєте дистанційно. У наш час ця тема більш актуальна, ніж коли-небудь. Ми ділимося досвідом з кожним днем!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное