Вправа з часів СРСР, що дає життєдіяльності, енергії і змінює людину на краще

Це буває, що ви не хочете нічого і все не щасливо. Тренінг не піднімає настрій, і кожен день лінь стає більш і більш лазіною. Але нічого не можна зробити, потрібно знайти міцність і розбити в потік життя. Одна річ. золото-розбірник Це допомагає мені зробити це.

У класичному йога та інших практиках є вправи, спрямовані на мобілізацію внутрішніх запасів енергії та надання життєдіяльності в різних ситуаціях. Ви просто збиєте вранці, і ви лози. Або ж, можливо, ви б'єте спину на роботі за годину і просто падають дупа? Є багато таких ситуацій, згодні.



Так це вправа називається "Повага місяця". Настає з цікавої та дуже стародавньої східної практики цигун. Цей виклад мав як філософські, так і релігійні коріння. Однак зараз все зводиться в основному до набору вправ.



До неї. золото-розбірник Найкраще в свіжому повітрі. Будь ласка, зв'яжіться з нами



Все правильно, нехай буде прямо і випрямити спину. Тепер худі вперед, розслабляючи м'язи спини. Руки також розслабляють і нижчі, щоб пальця трохи нижче колін.

Руки і ноги повинні бути прямими. Спробуйте доторкнутися до підборіддя грудей, щоб закруглити спину. Затримайте дихання. Заспокоїти і плавно.



Повільно стоять руки прямо вперед. Не припиняйте рух рук, поки вони над головою. Симулятивно дихає плавно через ніс.

Уявіть собі тримайте великий бал своїми руками. І потім бризки трохи вперед в спині. Затримайте позицію та утримайте дихання.

Потім випрямляйте і опустіть руки по боках, одночасно плавно видихаючи ротом. Повторіть кілька разів, щоб зафіксувати ефект.



Вправа проста, але добре диспергує кров по всьому тілу. Це тепла. Повільно можна збільшити кількість, і ефект стане міцніше.



Редакція Qigong також говорить, що це вправа допомагає з енергетичним балансом. Я не можу сказати, що, але вправа добре. До речі, не забудьте контролювати поставу. І в коментарях напишіть, як ви потеплите і ваші враження від «Поваги місяця».

Категории

Смотрите также

Новое и интересное