У вас є щасливі шлюби після 60, коли все казково.

Красива любовна історія. Не завжди маю на увазі одружитися 20 і жити з першим і єдиним чоловіком для відпочинку вашого життя. Іноді, навпаки, тільки в дорослому віці можна зануритися в в вівелю красивих почуттів. На жаль, люди старшого віку зуміли дізнатися всі добрива і радості, вони точно знають, як полюбитися і по-справжньому.



Сьогодні видання. "Сайт" Хочу поділитися з вами доторкнувшись історії від життя жінки. Вона з'ясувала, Що таке вірне щастя?Коли вона була 66 років! Не дивно, що фраза з вірша О. С. Пушкіна стала кривавим виразом. Любов, дійсно, піддається всім віку. Насолоджуйтеся!

За тривалий час жив у Благовєщенську, поки дочка запрошувала мене до Москви. У парі місяців вона повинна мати дитину і захотів мені допомогти їй з дитиною. Звичайно я погодився. Я по черзі подбаю про мій бабуся з відпочинком в країні. В цілому душа була повністю щасливою.



Одного разу, коли я був на дачній ділянці і поливав ліжко, я помітив чоловіка, який спостерігав мене з інтересами. Його сайт був поруч дверима, тому його вид був просто дрібним. Ми зустрілися.

«Михайл, задоволення. Я не зустрівся з вами. Я дуже радий, що ця чудова дача має однакову дивну господиню! – бас з харсією сказав мій новий друг.

Миша була 58 років, жив у країні з матір'ю його. Ми почали бачити один одного частіше і скоро почали відносини. Не дивно, що ви дівчина! І він втратив голову... Я пам'ятаю наш особливий день: Misha вперше запросив мене в ресторан, одягнувшись дуже вишукано, був настільки галантним.



А потім, опинившись на одному коліні, Misha запропонував мені. «Дуже швидко, тоді суглоби боляться!» Я сміхався і відповів «так». Я не хочу грандіозної церемонії, але коли ми почали розраховувати гостей, ми зрозуміли, що це було розкішне весілля! Моя дочка допомогла організації, все було швидко і гладко.

Ми вирішили мати весілля в китайському стилі. Я працюю в Китаї протягом 15 років, і я дуже приєднався до неї. І Міша не розуміла, чому не експериментувати? Це велике свято! Під час тренінгу миша і я почав жити разом. Я забрав будинок в руки, мама Мішина була дуже щаслива з мене.

Але, моя сім'я теж була божевільна. І мій дочок і син був дуже щасливий, що я був коханим. Вирощування онуків почав дзвонити йому дідусь, і трохи життя дитини без нього і не знаю. Миша дуже любила свою нову роль, і він ручив її відмінно.



Я ніколи не думав, що я одружився в цьому віці. Але це таке щастя! Миша і я не заплітаючи воду, ми розуміємо один від половини слова. Я відчуваю, що я за кам'яною стіною. Я також відчуваю себе, як я знаю, що ти мій життя. Що відбувається!

Я знаю, що багато старших пар, щоб легалізація своїх відносин, кажучи, що вік не той же. Непристойна! Якщо ви хочете, чому ні? Любов не знає кордонів. Це почуття поглинає вас і повертається на сотні разів. У віці старшого віку з’являються швидше тим, хто ледь. Чи може бути що-небудь гірше, ніж бути самотнім?



Не боятися пустити когось в життя. Після всього, важко людей похилого віку змінити свої звички і влаштувати життя. Але ви не повинні! Важливо приймати людину як він. Знайти спільну мову, любити всі її недоліки. Це безцінний!

З редакції Історія любові знову зарекомендував, що Любов не має віку.й Не обов’язково вводити себе в багату основу суспільства. Найголовніше в житті – бути щасливим і гармонійним. Не слухайте, що говорять інші; люди використовуються для суддівства. Послухайте, що ваше серце говорить вам, якщо ви 20 або 60.



Ми віримо, що це доторкнеться історії з щасливим закінченням надихне вас. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное