Що робити, якщо ваш чоловік не допомагає

Бог дає багато і простих дітей, і хто має запитати. Незважаючи на сучасні технології вагітність Не буде. Лікарі заохочують, робити, але все ж це не завжди працює. Не існує абсолютної гарантії. Але все ж відсоток зростає: важко уявити такі можливості навіть п'ятдесят років тому.



Редакційна колегія, хоча. "Сайт" Він хоче поділитися іншою інформацією з вами. Від першої абзаци. Все пов'язане – новий світ, нові проблеми. Виявляється, що пари після невдалого тестування можуть потрапити в серйозний стрес.

Загнічення після ІVF: Ми разом протягом року, і оскільки чоловік має проблему, ми не можемо стати батьками природно. Так ми пішли на програму IVF. Незважаючи на хороший прогноз, наша спроба була відмовою. Ми були як дуже хвилювалися, тому що він відійшов від мрії про дитину.

Р

Хоча ми домовилися, що ми спробуємо знову, чоловік впало в важку меланхолію. Я запитую мене, щоб мати справу з усіма цими питаннями, але він все ще там. Здається, що він розчарував себе, в мене, в лікарів. Він не робить нічого, і я, починаючи з нього,

Чому я не можу покладатися на нього? Я не можу стати матір'ю природно. Але мої руки пов'язані: ми живемо в іншій країні, я нещодавно втратив свою роботу і фактично залежать від нього. Я в жахливому стані, по-справжньому мертвий кінець. Я не знаю, як вирішити цю ситуацію.



Лікарі дають хороший прогноз знову і я дійсно хочу бути матір'ю. Що робити? Після того, як я залишаю чоловіка, але все ж вирішив стати матір'ю, мені доведеться знову звернутися до лікарів. Чоловіки не лежать на дорозі, що означає, що потрібно буде шукати донора. Чому варто покарати на сороки?

Загнічення після ІVF, можливо, найгірше почуття в цій ситуації. бездіяльністьй Можливо, це причина всіх переживань Світлани. Ангер, раж, відчуття «кутника» — це оборонна реакція, яку можна побачити тут. Зрозуміло подивитися на всю ситуацію.



Два люди вирішили на досить складну маніпуляцію ІVF і, як нам здається, просто не завадило все. можливістьВони не приготували для першої спроби не вдалося. Після того, як лікарі запрошують, і як здавалося, що результат вже не був На жаль, все закінчилося розчаруванням.

Як Світлана вірно зауважила в листі, «чоловець розчарував». І тут ми радимо Світлана приділити більше уваги своїм почуттям: деякі чоловіки поразили дуже складно. Уявіть, що у вас є проблема, що лікарі, здається, зможуть вирішити. Але це не працює в кінці.

р.

У такій ситуації людина також може відчувати себе безладно. Я хотів би подякувати йому Світлана, бо він також потребує такої підтримки. Але вона не дає йому шанс відновити і хоче зробити другу спробу абсолютно без турботи про його почуття. І пішов він, вижити його, прийняти його.

Найімовірніше, він не може чітко охарактеризувати те, що відбувається до нього, адже це новий, а не найприємніший досвід. Тому він рефлексивно впав в меланхолію, намагаючись захистити себе від нових відчуттів. Про те, що ми проходимо (або чекаємо) перемогай

р.

Світлана додає настій: вона не тільки сердитися з ним, але і повністю залежить від нього. Цей парадокс тільки прискорює вихор, який людина, здається, доведеться подолати і кожен раз, це вимагає більше енергії. Ми можемо допомогти Світлана віддалено, і тому рекомендуємо вам піти з чоловіком до психолога.

Насправді ця ситуація повинна об'єднати людей. Разом вони долають перешкоди, що означає, що вони ближче разом. На жаль, людина, яка вимагає підтримки, навряд чи зможе дати їй іншому. Але ситуація може бути зворотною, потрібно лише спробувати зрозуміти причини. Найшвидший і простий спосіб Консультуванняй



Вагітність після ЕКЗ Це дуже делікатне питання, головне – не дати надії. Недорогий. Так, кількість спроб обмежена. Але два люди, які наповнені вірою, здатні впоратися з цим. Разом. З`ясуйте, що місяць народжуються найрозумніші діти. Бажаємо успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное