Бабця зігнути 40, і ми навчили причину похилого віку навіть у молодих жінок

Якщо ви хочете, щоб вам не було. Як твій хребт.й Але для цього потрібно подбати про нього, як кажуть вони, молоді. На жаль, за якимось неспішним правилом ми йдемо до лікаря тільки тоді, коли болить щось. В той час як профілактичний підхід до фахівця може запобігти багато талій у віці. Зверніть увагу на вашу поставу. Ви часто виникають болі в спині і як довго витрачаєте на комп'ютер? Я дивлюсь, чому багато людей, які правой Деякі з них довго живляться, але що про спину? Я не хочу йти далеко, я розповім вам про мій бабуся.



Моя бабуся зігнута на 40 років, коли кальцію все ще здається нормальним, тому що вона починає відходити в менопаузи. Так бабуся не робила, але робила все своє життя, потім в області за робочі дні, потім в її саду і миття на річці, але копати торфом, і молоко коров ... Це нахил. Не існує кальцію, щоб допомогти, згинати мимовільно. Протягом останніх років життя її бабуся може спати тільки на боці або навіть сидячи. Не допомогло масажам. Важко спостерігати людину від болю, і ви не можете допомогти йому.



Все починається з способу життя. Головною причиною цього явища є відсутність кальцію в організмі. У жінок кальцію промивають швидше після менопаузи. Але ви не можете сказати, що люди тільки вигинають навпіл у віці. Кожна друга юнака або дівчинка шламів або вже має проблеми з шийним хребтом або спиною. Ви можете запобігти розгортання наслідків декількома способами, і краще в комплексі.



  1. Засихати рюкзак правильно, не на одному плечі. Найпопулярніша причина спинки у підлітків. Р



  2. Вправа. Корсети для корекції постави без використання, вони дають тимчасовий ефект. Необхідно зміцнити м'язи спини вправами. Ці м'язи тримають хребта краще, ніж будь-який корсет.



  3. Кальцій не буває багато. Їжа їсть кальцію, вітаміни - як альтернатива або доповнення до дієти. 999 р.



  4. Масаж У офісному працівнику потрібно всього стільки, скільки хто вивантажує автомобілі. Спін повинен бути мобільним, а м'язи в тон. Коли м'язи піднімуть весь час, виникає спазм, спина починає боляче. Для профілактики фахівці радять робити масаж 1-3 рази на тиждень. Кожен випадок відрізняється. Головне, щоб знайти дійсно хороший масажний терапевт. р.





Краще запобігти неприємності з регулярними вправами вранці, що займає 15 хвилин. Але ми тільки думаємо про це, коли справа йде. Подбайте про себе і своє здоров'я, подбайте про вашу спину. Не пропустіть. Здоровий і здоровий, мати хороший день, шановний читач.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное