Чоловік змушує випікати мереживний торт "Крафін" встигнути вчитися до Великодня

Для того, щоб Великодній торт був відомий, я не додаю борошно до дріжджів на початковому етапі. Увечері я залишаю дріжджі з цукром і жирами (молочний або сметанний крем) на підвіконні і тільки вранці я починаю перемішувати тісто. Є тонкощі і труси Моя родина понад 60 років.

Будь-який, хто не намагає мого печива, кожен просить рецепту. Я особливо збуджусь про Craffin! Я не вітаю, я завжди щаслива поділитися своїми людьми.

Сьогодні видання. "Сайт" Я познайомлю тебе, шановний читач, до 3 перевірених Кукурудза, які завжди приходять. Серед них - мій улюблений куличовий скрип!

Великодній куліч

Цей рецепт є більш ніж 60 років!



інгредієнти
  • 0,5 л жиру (молочна, сметана або вершкове масло)
  • 50г живі дріжджі
  • 1 ст. цукру
  • 800г борошна
  • щіпка




Підготовка
  1. Молоко, сметана або розтоплене масло можна використовувати як жири. 0,5 л жиру - 50 грам живих дріжджів і стакан цукру. Готову суміш необхідно злегка нагріти для розведення дріжджів і цукру в ній. Залиште суміш на ніч в теплому місці, накриваючи рушником. Будь ласка, зауважте, що не потрібно закривати кришку і борошно також не потрібно додавати.
  2. Уранці додайте просіяне борошно з щіпкою солі. Змішати його добре і покласти її на пару годин.
  3. Як формувати, краще взяти оловіки з консервованої їжі. Форми покриті папером для випічки.
  4. Форма кульок з тіста так, щоб заповнити 2/3 форми. Поставте тісто в прес-форми і покладіть їх на решітку на 20 хвилин.
  5. Випікайте торти в попередньо розігрітому до 180 градусів духом протягом 50 хвилин до готовності.
  6. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.


Kulich Craffin Смаки Цей Великодній панчохи Це дійсно дивно! Не можна брати свій будинок вухами. Тому в 2021 році я готую стільки, скільки 2 порції!

до 1 2 4 5+

Тест інгредієнти
  • 460г борошна
  • 150 мл молока
  • 50 мл води
  • 3 ст. цукру
  • 1 яйце
  • 2 жовтки
  • 40г вершкове масло
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1.5г ванілін
  • 1 ч.л. сухих миттєвих дріжджів


Наповнення інгредієнтів
  • 100г вершкове масло
  • 100 г журавлини
  • 150г родзинки
  • 100 г мигдалю




Підготовка
  1. Для початку потрібно взяти невелику каструлю, щоб залити воду, молоко в неї і додати вершкове масло. Поставте горщик на вогонь і чекайте вершкового масла, щоб розтопити. Не варте!
  2. У окремому контейнері збити яйце і жовтки з цукром, сіллю і ваніліном до пишної піни. Потім додайте сіяне борошно, молоко з вершковим маслом і дріжджами. Змішайте тісто.
  3. Тісто виходить злегка прилипати, але в процесі змішування воно стане м'яким і пластиковим. Зберіть тісто в помаху, покрийте його рушником і залиште його в теплому місці протягом години.
  4. Поставте збільшене тісто на стіл, злегка змащене борошном. Заливаємо тісто і потім ділимо його на 3 рівні частини (близько 280 грамів кожного). Покрийте кожну штуку рушником і залиште на 15 хвилин.
  5. Щоб приготувати начинку горіхів, порізати дрібно ножем. Вимийте сушені фрукти в теплій воді. Масло потрібно розм'якшити. Тому необхідно заздалегідь видалити з холодильника.
  6. Кожен з заготовок тіста розкочується тонко, що дає йому форму прямокутника (близько 28 по 33 сантиметрів). Змастити тісто 1/3 частина 100 грам масла пом'якшують.
  7. Посипати тісто третій склад сухофруктів і 1/3 горіхів. Поверніть тісто в рулон.
  8. Виконайте те ж саме з іншими двома частинами тесту. Покрийте заготовки рушником і залиште на 20 хвилин.
  9. Відступаємо від початку близько 2 сантиметрів. Спіральна половина рулетки до її початку. Далі потрібно перекручувати другу половину спіраллю, підйомом і укладанням на вершині першого.
  10. Перемішайте тісто в прес-форми, накрийте тісто харчовою плівкою і вставте його в тепле місце півгодини.
  11. Змія манжети. в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 35-40 хвилин. 10 хвилин до приготування тістечка можна накрити фольгою так, щоб верху коржі не спали.
  12. Готові креветки можна покривати глазур'ю або посипати цукровою пудрою. Я люблю другий варіант для скрипки краще, і ви подивитеся на ваші смакові вподобання.


Шар Крафін

І з цього відео рецепта ви дізнаєтеся, як приготувати дуже смачний і незвичайний шарований кульич kraffin. Виявляється дуже м'який, помірно солодкий з цитрусовою ноткою. Дякую за рецепт красиву Олександр, який веде чудовий кухня-канал "Препарат з Саші". На своєму каналі ви можете знайти безліч чудових рецептів, які з'являються з чубчиком!

https://www.youtube.com/watch? v=YzHBAtXeXNU

Пропонуємо ознайомитися з 25 мальовничими ідеями для прикраси тортів. Це хліб радості, потребує особливої уваги і уваги.





У 2021 році Великодня прийде 2 травня, але я вже шукаю до цього дня. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я завжди готую до них заздалегідь: Я думаю про меню та декор для будинку.

Я був щасливий, якщо ці рецепти корисні. І ваша сім'я. КукурудзаЯка спадщина?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное