Чому китайські жарти схожі на наші

Китайська мудрість На тисячу років і дав світові генії, вплив яких на розвиток людства в цілому навряд чи може бути сумнівним. Але ми не хотіли б повторити деякі основні правди і говорити про китайські класики. Ми зацікавлені в фолкості та психіці. Тому що вони кажуть, що звичайний китайський не змінився в тисячоліття.

195863

Не можна перевірити це, але «до людей». Як нам, Китайська теж подобається жартувати, а іноді їх казки і смажки дивно позначені і зрозумілі. Редакція "Сайт" Я хочу поділитися з вами. Так що я не скажу мені,

Китайська мудрість
  1. Коли ми не маємо грошей, ми зберігаємо свиню. Коли ми маємо гроші, ми зберігаємо собаку.



  2. Якщо ви живете в бідності, ви будете вміст з дикою травою, яку ви зібрали в горах. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.
  3. Немає грошей, ви їдете в велосипед. У вас є гроші, ви закрутите свій велосипед вправ перед телевізором.
  4. Коли у вас немає грошей, ви думаєте про те, як отримати шлюб. Коли у вас є гроші, ви думаєте про розлучення.



  5. Коли немає грошей, дружина хоче працювати як секретар. Коли є гроші, секретар бажає працювати як дружини.
  6. Ми готові мати гроші, коли у нас немає. Ми докладаємо, що ми їх не маємо.


Китайський мудрість

Варто відзначити, що не так багато жартів в китайській культурі. Що вони називають анекдотом або жартом, ми можемо зрозуміти як інструкції і поради. Але це не так погано! Тут ви можете оцінити його.

  1. Зберігаючи все, щоб він вирішив навчити його донечку жити без їжі. Щодня скорочується кількість їжі. Коли муки кинулися від голоду, він чуйно підвели підсумки: «Що сором’язлива!» Він тільки навчився не їсти і негайно дав душу Богу.



  2. Ванг купив нове взуття, але не зносив їх. Через кілька днів його дружина запитала його, чому він кладе їх біля і не зносив їх. До якого відповідав пан Ван, "Я зносу їх на день після завтрашнього дня". Продавець сказав, що вони не будуть натискати на тиждень! ?
  3. Одного разу китайський чоловік пішов до лікаря і скаржав, що він швидко втратив пам'ять, а також чи може його зацікавити лікар. Коли просить лікар, як довго це захворювання проявляється, китайці просили з сюрпризом: «Що таке недуга?



  4. Він попросив батька, чому він мав такі короткі ноги. батько сміхався і відповів: «Сон, не розумієш?» Якщо курчати мали довгі ноги, як би вони кладуть яйця? Я зламати!
  5. до Моя дружина хоче схуднути, тому я вирішив їздити щодня.
    - Цікаво, що результат.
    до У два тижні кінь втратив десять фунтів!





Якщо ви також знаєте цікаві китайські жарти або смужки, то обов'язково поділитеся ними в коментарях! Завжди цікаво навчатися з досвіду інших. Це так? Пригоди Або це хороший жарт не збирається зробити нас трохи щасливим? Особливо якщо вони приходять з іншої сторони планети.

2694976

Китайська мудрість Ми хочемо, щоб дізнатися більше про це. Наприклад, з цієї статті. У ній ми будемо говорити про повсякденні шанси Китаю та особливості життя в цій країні. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное