Я запрошу вас їсти сметанні престелі і дивитися, як гості забути про проблеми.

Випічка сметани в поспіху Заощаджуйте свій гаманець і заощаджуйте свій час. Цей простий, але смачний снек, а також десерт, сподобається вашим гостям або дітям. Це легко і швидко, але є щось для тріщини в кінці робочого дня.

Р

З інгредієнтами, теж, повне замовлення: ці доступні продукти, які легко знайти в домашніх умовах. У крайніх випадках можна придбати щось в найближчому супермаркеті. Швидко і просто.

Випічка на сметані в поспіху Інгредієнти
  • 400г пшеничного борошна
  • 150г цільнозернового борошна
  • 160г сметана
  • 3 великі яйця
  • 60г вершкове масло
  • 2 ст. цукру
  • 1 ч.л. мандаринової шкірки
  • 1 ч.л. соди
  • сіль
  • 1 яєчний жовток
  • цукор, цукровий пісок за смаком


Підготовка
  1. Змішайте сметану і розм'якшене вершкове масло. Додайте цукор і яйця. Ударує масу однорідності.
    р.

  2. Потім додайте шкірку і соди в масу, зберігайте збивання. Замочити обидві частини борошна і поступово залити її в сметану.
    194644

  3. Змішайте легкий тісто. Потім розділіть його на шматки, з яких, в свою чергу, я буду формувати турнікет довжиною 35 см. Увімкніть духовку.


  4. Форма простих підборів. Перемістити їх в паперовий горщик. Помариньте жовток і посипте порошком або цукром. Випікайте близько 12 хвилин, при температурі 200 градусів. Поставте таблицю гарячою.




Принцеси, які вийдуть близько 800 г, будуть світлі і повітряні. Вони добре підходять для соку, чаю або кави. Діти люблять їсти їх так само, як попкорн. При бажанні можна поєднувати їх з варенням або згущеним молоком.



Для 100 г готового продукту, бути готовим, є близько 300 ккал, який досить сердечно. Але не забувайте про те, що наші престили легкі, і ви просто не зможете їсти багато з них. Не хвилюйтеся занадто багато про вашу фігуру і приємного апетиту!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное