Заповнена морозильною камерою з овочами, що показує мені приготування їжі для весни

Кремовий суп з брокколі допомагає при бажанні чогось світла і ніжного. Дуже корисний. Зима я заварюю з заморожені брокколіВесь процес приготування займає близько півгодини. В той час як суп вариться, я дивлю серію моїх улюблених міні-серій. І найголовніше, навіть мій 7-річний дочка Ліза каже: "Це прохолодний суп." Мама, додайте 2 більше очок!

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість, як приготувати. крем-суп Брокколі. Подавати його з тріщинами - це краще смаків!



Брокколі вершковий суп Інгредієнти
  • 450г брокколі
  • 2 картопля
  • 1 цибулина
  • 3 зубчики часнику
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст.л. вершкового масла
  • 60г сир еддар
  • 1 час L курячий бульйон (забуджена)
  • 100 мл крему (20%)
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Брокколі можна приймати свіжими або замороженими. Розбавити капусту в суцвіття, не відкинути ногу, і розрізати тонше, щоб варити швидше. Залийте брокколі гарячою солоною водою протягом 10 хвилин, потім злийте воду і промийте капусту трохи більше під проточною водою.

    Р



  2. Очистити цибулю і картоплю. Цибулю можна вирізати великі, а картопля тонше готувати швидше. Один часник вирізати пластинами, а інший, при бажанні можна додати в самому кінці приготування.



  3. Залийте рослинне масло до дна сковороди і викладіть шматок вершкового смаку. Поставте цибулю до м'яких, періодично помішуючи. Коли цибулю м'які, додайте картоплю і брокколі і залийте весь курячий бульйон без повного покриття овочів. Замість курячого бульйону можна взяти овочевий бульйон або звичайна гаряча вода.





  4. Вбудувати, накрити кришкою і варити на повільному вогні протягом 10-15 хвилин до готовності картоплі. Після того, як готовий подрібнити все блендером. Додати перець за смаком, при необхідності сіль.



  5. Далі потрібно додати тертий сир тидер, він добре плавиться. Також залити гарячим кремом. При бажанні вичавити зубчик часнику, прогрівати буквально хвилину і відключати вогонь.



  6. Після того, як готовий, нехай суп заварить 10 хвилин під закритою кришкою. Подається з трісками або креутонами. Бон привіт!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал Тетяна Шпілько. Красива Тетяна, спасибі за такі доступні та корисні рецепти!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Пропоную ознайомитися з інструкцією по виготовленню ароматного супу швейцарського сиру. Він добре смакує.



Обов'язково варити це. кремовий З брокколі, ваша сім'я обов'язково оцінить цей суп! Також хочу додати, якщо в домашніх умовах немає сиру cheddar, то можна використовувати плавлений сир і молоко замість вершків, але масло для смаження потім слід використовувати трохи більше.

Я дуже рекомендую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное