Архітектор з Німеччини Ганс розрахував, чому вигідно демолікувати мансарду

Сім'я переходить в будинок Завжди довгоочікуваний і радісний захід. І коли це відбувається до ваших близьких, ви будете радіти двічі. Моя друзі, пара з двома дітьми, до тих пір, поки не збуджена в знімному «недбалому». Будинок був побудований. Все було виконано відповідальною головою сім'ї. Він думав кожну деталь, і його підхід гідний ролі моделі.



Молода людина провела власний аналіз, проконсультувавши з фахівцями, і послухала дружину. Будинок виявився ергономічним, затишним і дуже комфортним для сім'ї. Виявляється, що власник нового дому розробив просту формулу. Що? Редакція "Сайт" Про нас

Сім'я перейшла в будинок На першому місці була мрія - власне житло. Молода родина Дмитра приймала, що з раннього дитинства він думав про Як побудувати будинокй Він одружився і його батьки пожертвували землю на весілля. Після чого з'явилися гроші, планування і будівництво.



Можливо вчасно розтягувати цей процес і будувати будинок, але людина зрозуміла, що вона буде зайвою для своєї родини. Він згадав, що його будинок, як студент. І мій дядько, зробивши гарну столицю в 90-х роках, побудований розкішний триповерховий будинок. При мансарді.

Не ховавши наречену, він забрав свою нефритю до своєї дорогий особняк: тут є спальня в такому і такому стилі, і тут три більше, і це гардеробна, кальян, гість, кухня-їдальня. У номері є сейф і престол. Діма згадує свої почуття: «Я їду з підлоги до підлоги шику білосніжну сходи, прогулянку, і мені здається, що я в музеї, не в житловому будинку. й

р.

Уже в мансарді, де розташувався більярд-сигар, хлопець запитав: «І в якому номері ви живете?» До якого він відповів: «Ви сміється?» Моя дружина і я жив над там в будинку безпеки. У вас є все, що потрібно жити. І ось тільки в підвалі іноді ми йдемо, в сауні сидіти. Тоді він сказав: «Що потрібно очистити». І нам не потрібно все це.

Дядько спробувала продати будинок, але ніхто не зацікавився палацом 3000 квадратних метрів. Звісно, він звернув висновки пізніше. «Ми маємо гроші, ми будуємо з усіма грошима, і тим більше, краще». Вища, ніж ваш сусід.



Після інституту Дмитро пішов працювати в Німеччині. Амбітний хлопець вирішив заробити гроші на житло. Опанувавши його, він був зацікавлений архітектурою. І я дізнався про простий правило, що дозволяє мені Як побудувати будинок для себей

Відомий німецький архітектор Ганс Шарун У ХХ ст. зарекомендував, що «кардратис проктиш». Я маю на увазі, Чим більше площі будинку, тим більш практичним є. (Діма зауважила його)



І своїх колег, людина пам'ятав, що не схожа на аттику. Вони винайшли французькою, з якою німці мали непрості відносини. Однак у великих містах не було достатньо вільного простору, а архітектор часто попросив розробити аттику.

Потім Шахрай підійшов питання з іншої сторони. Починався розуміти, коли вигідно побудувати будинок з мансардою, і коли небажано це зробити, і чи варто в будинку такий номер. Архітектор розрахував вартість будівництва, опалення та кондиціонування повітря, ризики втрати тепла та багато іншого.

Виявилося, що вартість будівництва горища і другого поверху однакова. Оскільки витрати утеплювача, вентиляційно-будівельна технологія зняти початкові заощадження на стінових матеріалах.

І тільки в деяких випадках будівництво мансардів було виправдано і доречно, архітектор визнав.



Архітектор з властивою практичністю для німців, отриманих досить простою формулою, необхідно надати кредит. Він складається з двох виписок.

  1. Необхідно збільшити кількість поверхів, які за умови, що площа першого поверху перевищує 140 кв.м. / м.
  2. Якщо в зоні, де будується будинок, середня щомісячна температура в холодному періоді року падає нижче -10 ° С, то мансарда не економічно вигідно. Ви повинні платити занадто багато, щоб нагріти його.


Тому, щоб побудувати горищ вигідно тільки для південної ділянки. В інших випадках краще будувати будинок другим поверхом.

р.

Кращий будинок для сім'ї Дмитро дізнався про будівництво. Він сказав, що він мріяв про будинок один раз. Як і Менделєєва, він жартує. Так було легко будувати.

Моя дружина хотіла мати будинок з мансардою. І хоча вони були побудовані в центральній частині країни, де середня щомісячна температура взимку зберігається в межах -9.5 ° С людина вирішила не ризикувати. Звинуватила дружину, що непристойний другий поверх не буде гірше.

Він дав будинок, коли було завершено будівництво. Жінка займається оформленням і оформленням. До речі, вона дизайнера. Так кожен був щасливим. І тепер будинок просто пам'ятний.



З редакційного офісу сім'я переходить в будинок. Ми вважаємо, що людина, яка побудувала себе і його сім'ї, на своєму місці. Довжина часу, який він взяв і як він готовий до нього, поважний. За підтримки дружини (не багато хто написаний про неї, але я знаю про їх сімейне життя) також захоплюється. І свого дому є наслідком любові, дорослості, відповідальності та взаємодопомоги.

Я сподіваюся, що ви поділитеся цими думками. Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное