Сендвічі з ноутбука, який мами розливається маслом на 15 років тому

У цій статті я розповість про вас гарячі бутерброди в сковороді - рецепт, який я знайшов у старій зошиті мами. Виготовлені сендвічі дуже прості, і вони неймовірно смачні. Насолоджуйтеся сніданками, обідом і вечерею. Легко і легко.

р.

Гарячі сирні сендвічі Основним інгредієнтом в гарячих сендвічах є сир. Він той, хто, злегка розтоплений, створює хрусткий і неповторний смак, розкриваючи блюдо з нової сторони. Вам потрібно покласти більше з нього в бутерброді, щоб бути поживними та поживними.

інгредієнти
  • 5 скибочок хліба
  • 100г твердий сир
  • курячі яйця
  • часник


Підготовка
  1. Сир і часник натирають на дрібній тертці. Додайте їх в чашу, а потім в'яжіть один яйце там і ретельно перемішайте. Вона повинна бути товстою масою.



  2. Отриману сирну масу викладають на хліб. Потім на сковороді викладають шматочки хліба з сиром і яйцем. Ми обсмажуємо бутерброди, щоб рум'яна. Ви також можете обсмажити з іншого боку, щоб вони були більш хрусткими.







  3. Після цього викласти сендвічі на паперовому рушникі - потрібно мати надлишок олії скла. Після декількох хвилин сендвічі охолонуть і можуть подавати на столі.







Такі гарячі бутерброди в сковороді з сиром можна їсти як гаряча, так і холодна. Для обіду, для першого курсу або навіть як другого курсу. Також можна приготувати такий чоловік на вечір - вірити мене, він не залишиться байдужим. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное