Садиба мати-в-одному без онуків, або не повинна викинути дочку

Відділ майна після розлучення Досить неприємний і виснажливий процес. Однак не всі пари повинні боротися з ним. По-перше, дуже часто людина може жити в квартирі дружини або, навпаки, жінка в квартирі чоловіка. Після розлучення, хтось повинен знайти новий будинок.



Тепер давайте моделювати ситуацію. Чоловік зрадився на дружині і пішов на інший. Жінка залишилася самостійно з дитиною в руках, а квартира в цілому належить до її матері-завдання. Що таке? Читайте про це в нашій статті сьогодні.

5 років тому мій син одружився і почав жити в моїй другій квартирі, що я спадався від моєї матері. Ми завжди мали нормальний зв'язок з дочкою-в-правом, і ми пощастили в цьому плані. Рік після весілля Катюша подарував два дівчата, і я став грандіозним. Але в якийсь момент все почало розпадати.

Катя неодноразово розповіла мені, що вона помітить деякі зміни поведінки Саші. Але якось я не взяв його серйозно. Для нічого. Виявилося, що мій син обдурив на дружині і через 5 років життя разом подав за розлучення. Не було скандалів, але, звичайно, це був шок для Катя.



Саша запакувала всі свої речі і переїхала до нової пристрасті. З'ясуйте, що Катя і мої бабусі залишалися в моїй квартирі. Спочатку я не занурю її, я просто отримав розлучення. Але я бачив, що Катя живе там і не дрочить.

Я розумію, що з мого боку це може бути трохи міцним. Однак я вірю, що екс-дочка не повинна жити в моїй квартирі. Вона також має батьків, які, до речі, не вражають пальця в останні 5 років. Я тільки побачила їх на весілля раз.



Так, вони живуть в передмісті. Але це не означає, що ви не можете брати участь у житті вашої дочки і онуків! Зніміть їх зараз. І хочу орендувати цю квартиру, буде не менше копійки, крім пенсії. Я отримав голову разом і сказав до Катя, "Я даю вам місяць, щоб вирішити проблему житла без хешти." Я допоможе вам рухатися, ви можете розраховувати на мене. й

Зламані стосунки Катя в шоку. Вона чесно приймала, що не думав про те, що не думав. «Чи варто йти? Дівчата тут і дитячий садок, а коло ... — сказали розчарувати свою дочку-в-праву. Але я вже вирішив, щоб він зрозумілий. Вона не має нічого спільного з квартирою.



В цілому, через місяць, Катя і її дочки переїхали до батьків. І з тих пір нехай я бачу мій бабуся! Спочатку вона просто не підбирала телефон, а потім поставила номер на чорному списку. Я спробував зв'язатися з сином. Але Саша контактів Катя, тільки для вирішення питання алімонії. Чи піклується про свою дочку?



Я не знаю, що робити. Я навіть думав, що я отримую квитки, щоб відвідати їх і спробувати поговорити з ними. Як ще я бачу мої бабусі? У зв'язку з тим, що життя виявилося таким чином. Як я отримую разом з дружиною?

Чи може мій мама зробити інакше? Звичайно, так! Якщо вона захотіла орендувати квартиру, вона може запропонувати її відчуження. здатий Деякі люди знаходять це стосунки дивним, але це набагато краще, ніж просто ставити жінку і її онуки з дверей. І ситуації, в яких родичі допомагають один одному за плату, не є новинами в наш час.



Як ще можна вирішити проблему? Чи є це право на дочку-завдання, щоб заборонити її нещастям, щоб побачити її маленькі онуки? Поведінка вашої думки в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное