Що робити, якщо будинок був побудований завдяки мамі, і вона зараз зайва

Одна мама для сина і дочкай У цій лаконічній фразі, здається, лежить глибока трагедія ситуації. В усі часи мама хвилювалися самі і спробували «пропустити» дітей, даючи їм найкращі. Чи виправдано? Давайте спробуємо зрозуміти цю статтю.



Редакція "Сайт" Я не хочу поділитися з вами. Ви повинні оцінити його, ми просто хочемо сказати, що кожна людина потребує мети. Це дає можливість повністю жити, робити плани, розвивати. І найзнайомитися з тим, хто кладе дитину на ноги. А потім що? Це наратив.

Одна мама для сина і дочки: Моя найдавніша дочка завжди сказала мені, вона чекала мене і чоловіка. Що б не сталося мені і якийсь стан я був в. Але цей день я зрозумів, що я зданий, щоб дати в моїй ідилічній аспірації. Про те, як добре все буде і наскільки щасливим буде кожен. Для мене здавалося б, щоб очікувати такої речі.



Я одружений чоловіка в дуже складний час. З гріхом навпіл, наші батьки розбили нас на весілля так, щоб все село відбувалося б. З пожертвованими грошима купили старий невеликий будинок. У нас є три дочки. Ми зробили, але це нормальне життя?

Яка робота в с., право? Тільки на землі і на фермі. Так, коли я мав можливість піти в Італію, я говорю до неї як життєва лінія. І я не єдиний. Половина пучок жінок пішов так. Так зробив І. Я був щасливий, тому що я був в хороших умовах і через кілька місяців я почав надсилати гроші додому.



Моя людина здавалося мені, але що життя це на відстані? Він закінчив три роки, а потім розлучився в нозі. Але я спробував зрозуміти його і не тримав зла. Ще одна річ, що хтось повинен подбати про своїх дочок. Він був мій бабуся і мій кома, який живе поруч. Один з небагатьох, хто не заважав за кордоном.



Так, в пошуках кращого життя я залишився в Італії протягом двадцяти років. Зростали діти, всі вони одружилися. За роки, я зберіг хорошу суму, тому я вирішив допомогти старшому будинку. Що ми зробили в селі, але я гірше? Я не хочу залишатися в Італії і хотів піти додому.

Я був так щасливий, що я буду повертатися до саду, бо я заробив роботу. Моя мета була поставити дітей на ноги, а потім відпочивати. Моя старша дочка продовжила розповідати мене, «Ком, Мама, ми все живемо в цьому будинку разом». У вашому будинку. Я нічого не пропустити. Діти будували гарний будинок!

Р

Наймолодший купив квартиру в обласному центрі, як захотілося жити в місті. Я думав, що я даю більше до старшого, вони все одно прийняли цей стан справ, бо я побудував будинок для себе. І так, коли всі оселилися вниз, я пішов додому. Італійці приєднували мене зі сльозами і запевняють мене, що я завжди можу повернутися назад. Якщо щось відбувається.

Я не була меж, такий розкішний будинок! Я ніколи не мріяв про це. Моя старша дочка і родина привітала мене добре. Що мені? Я пішов в село, щоб побачити всіх, поговорити про себе і слухати інших. А потім я вирішив запросити своїх друзів, призначених час для всіх і планував лікування.



Коли вона сказала дочку про це, то кажуть, що завтра гості прийдуть, допоможи встановити таблицю, вона раптом відтягнула і сказала, що вона не могла допомогти, оскільки вона мала інші плани і в цілому необхідна для попередження. Вона сказала мені, що вона була досить холодною, і я знав, що вона була дратована. Але чому я повинен адаптуватися до неї власному будинку?

Я зустрілася з моїми друзями, я побачила себе, подарував їм воду, розповідав про все у світі. Коли я запитав, що я буду робити далі, я сказав, що я буду повернутися до Італії. Я звик до цього, і я не хочу турбувати дітей. Коли всі залишилися, я купив авіаквитка онлайн і написав до своїх італійців. Вони сказали, що вони не сумнівалися, що я повернувся.

Габаритний зображення

І я лежаю в чужому будинку, який був побудований з моїми грошима, за мій час, і я думаю, що це моє завдання зараз? Діти були забезпечені, тепер давайте їм самі. І чому, насправді, незнайомці в далекій країні були ближче до своїх дочок? У якій точці я зробив помилку? Коли я отримав щось неправильно?

З редакційної колегії, життя. Хоча, здається, що нічого зміни, насправді всі зміни. Включаючи людей. Ви можете прийняти його вчора, але це різні сьогодні. Це завжди красива в голові, але як це? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Що ви думаєте про це? Може бути стрибнув до висновків.

р.

Скільки оповідань є коли одна мама для сина і дочки Тексти пісень, а це означає: Я буквально зробити все. І навіть тоді, коли він не вдячний йому, він все ще любить. Це шлях! Читати нашу наступну статтю про те, чому не варто підняти дочку в зложенні і неслухняності. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное