Ставка чоловіка, який повернувся з роботи на сусіднє село, не вдома

Не пробачалось зради. Вона дізналася про пригоди чоловіка. Він прийшов додому від роботи, але не додому. За місяць чоловік Олін відвідав свою господиню і не поспішає зв'язатися з дружиною, яка чекала його вдома протягом півроку.



А тому я дізнався, що Леша повернулася з Німеччини. Я дізнався від своїх друзів, з яким він пішов до роботи. П'ять років тому друг запросив Lesha до Німеччини, він погодився. Мій чоловік ще працював за кордоном. Я був дуже збуджена, тому що було достатньо грошей на все, я вже зробив плани про те, як ми відремонтували будинок і купили автомобіль.



Леша пропустив гроші через друзів, і коли він прийшов додому, я був здивований. Перші два роки він пішов на відпочинок. Я приготував йому, подбали про нього. У мене є два діти, тому я мав щось робити, поки мій чоловік був за кордоном. Але коли він прийшов, я провів весь вільний час з ним, щоб мій чоловік міг відпочивати.



Він рідко називається від роботи. І сказав він. Я сказав йому, скільки я кохав його, що я чекав вдома і я пропустив його. Але недавно Леша не дуже розмовна, іноді він не забирав телефон на всіх. А потім він сказав, що він працював багато, просив майже нічого про дітей. й

р.

Обов'язки: Lesha не зв'язався з нами в останню пару місяців. Я написав йому, і він просто відповів, що він не буде працювати. Нещодавно він назвав і сказав, що коли він отримав там, він буде звітувати його прибуття. Він також припинив відправлення грошей, сказав, що робота менше і менше, кожен якось переривається.



Але місяць тому його друзі прийшли з ким Леша пішов до Німеччини, вони сказали, що мій Леша живе за кордоном з жінкою. Ця жінка працювала з чоловіком і прийшла додому разом.

кв.м.

Я ще не розумію, як він може зробити це. Він просто залишає мене з дітьми і не скажеш слово? Я не вірю. Він був живий з іншою жінкою протягом місяця, він міг би повідомити його. Це так приниження, щоб дізнатися від незнайомців. Я не знаю, що робити або що робити далі. й



Дуже сумний, коли кохана людина тримається в темряві. А тепер Ольга має розібратися, як доглядати за дітьми самостійно. Що таке питання. Не існує сенсу для відновлення відносин і претендування, що нічого не відбулося. Очевидно, що чоловік не планує підтримувати свою сім'ю. І це час, щоб зв'язатися з ним, дайте йому знати, що Ольга знає про ваффрі. Добре, якщо вона змушує її чоловіка платити алімонію. Що б ви робили в ситуації, як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное