Як повернути чоловіка, який залишив, бо він не зареєстрований у моїй квартирі

Як ви знаєте, проблема житла знищила багато сімей. Редакція "Сайт" Я поділюсь сюжетом, що просто доводить його. Ми покажемо, як іноді посвідка на проживання в придбаній квартирі стає більш значним, ніж у безпосередній близькості.



Моє спілкування з чоловіком з початку нашого знайомства було дуже важко. Ми не любимо нормальну сім'ю, де партнери дійсно люблять один одного. Олег і я завжди вірю, що головне в шлюбі це не так, але взаємне розуміння і підтримка, адже любов все ще проходить швидше або пізніше. Я не знаю, якщо ми були правими або не, але ми одружені протягом 8 років.



Тим не менш, Олег раптом почав турбуватися про те, що він засвідчений в квартирі. Найголовніше, що квартира шахта. Він ніколи не думав про це до, але зараз йому потрібно. Він не повинен бути таким.



Природно, повернув його вниз. Я повторю, квартира шахта, не його. Чому вона написана в ній? Я не розумію. Я, мій чоловік. Але шлюби падають окремо, і ми говоримо про міцну власність. До того ж, чому б не був, Що змінилося зараз?



Після моєї відмови Олег відступив і залишив. Я розумію, що це не поведінка дорослого, хороша людина, якщо він готовий відмовитися від сім'ї так легко і просто. Я дуже не розумію, чому він в квартирі. Що робити, якщо ми вирішили розбити?

Я розмовляв своїх друзів, і сказав, що мій рішення говорить про те, що відсутність впевненості Мій чоловік. Якщо дружина не готова зареєструвати свою дружину в її квартирі (що вона купила своїми грошима), то це знак довіри.

9816840р.

Чому він не намагався зробити свій будинок? Я спробував себе перед звинуваченням мене про ненадійність. Ситуація дуже дивна для мене. Я дуже сподіваюсь, що Олег буде викликати найближчим часом, щоб ми могли обговорити все спокійно. У нас є досить непорозуміння.



Добре, досить складний і, на жаль, дуже поширений малюнок. Ми вважаємо, що кожен має право розпоряджатися своїм майном, оскільки вони хочуть. І що про тих, хто не ділиться цією думкою, кожен вирішує для себе. Головне, що в кінці всіх щасливих і щасливих, правих?

Хто ви думаєте, що це правда про цю історію? Поведінка ваших думок в коментарях. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное