Чому запрошують гостей, якщо ви не готові отримувати їх, будинок брудний і немає їжі

Відвідайте гостинні господарі завжди приємно. І вони добре зустрінуться і живлять, і мають приємні розмови. Гостинність – це традиція, яку ми пишаємося з давніх часів. Також є жінки, які ніколи не чули про гостинність. Так вони не знають. Як отримати гостей слід.

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться сюжетом читача, який на запрошення родича, прийшов на відвідування її. І був маленький сюрприз. Не виходив точно так, як вона очікувана.



Я рідко бачу родичів, тільки в самих екстремальних випадках. Я не знаю, що сказати. «Ком, є тільки найсвіжіші, – жіночий голос ратифікований на телефон. Я навіть занурився, що, можливо, щось відбулося навіть на телефоні, не кажучи вже, пише Оксана.



«Я хвилююсь про вихідні, скасування всіх планів. У суботу я купив фруктів з цукерками, вказав адресу і кинувся на звичайну годину, вагомо розуміння чого і хто чекав мене.

Відносно зустріне мене в розвинутому халаті. Замість привітання, вона відірвала, “Ком разом і допомога”. Я не можу тримати. Але що я можу зробити, поганий коханка? У квартирі було щось дійсно збирався.



Тих "густих" які прийшли до мене, вже допомогли в повній мірі. Чоловічий прут навколо вітальні, переїхала стільці і настоюється з висувними ніжками старого радянського столу. А жінки, одягнуті в своєрідному роді і перетворилися на кухні. Як тільки я промив руки, я відразу ж подав сир з теркою. Невідомо мені, я приєднався до роботи.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Відносно багаторазово згадував, що вона забута, щоб купити щось і, відставивши те, що погана господиня вона була, яскраво відправлена одну з свічок чоловіків в магазин.

З-за кордону вона була як підготовка до якоїсь соціальної студентської партії, де все зроблено на ходу разом. По приходу гостей, ніхто не готувався, нічого особливого не був запасний, навіть серветки і хліб були придбані в процесі.



Інші «густки» викрали шахтою. Після такого кулінарного марафону, жінки зіпсували свої манікюри і засіяли їх одягом. Чоловіки теж поглянули десять і якось втратили.

Як виявилося, немає причин. Відносно вирішив зібрати всі родичі за ніч. Дивитися всі. Так вона сказала на столі «багато більше, і ми б навіть на вулиці, щоб визнати одне одного буде зупинка, пропущена поруч і не скажеш hello». Ну і так, і після такої поїздки, ми будемо безпосередньо ближче не за жарт.



«Що ми повинні бачити один одного частіше, але не в однакових умовах!» Моя мама і я завжди вчив, що перед тим, як прибути гостей. Всі склянки блискучі, їжа готова до першого гостя. Не отримайте це. Я був навіть ембаррасований для цього «містака» – каже Оксана.



Дуже часто, щоб побачити близьких людей, обов'язково варто. Але як отримати гостей і як підготуватися до їх прибуття - це особиста справа для кожної господині. У випадку, описаному вище, здається, що в кінці все було зроблено. Так, і спілкуватись для такого довгого зібрання, ймовірно, мала час.

Хоча, можливо, така зустріч повинна бути проведена в деяких кафе, якщо в домашніх умовах не можна приготувати? Чи завжди краще зустріти родичів вдома?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное