Який сучасний джентльмен не обійтися поруч з леді

У середні віки слово джентльмен означав непристойний дворянин. Тоді, в вікторіанській епоху, вирощені чоловіки з бездоганними манерами. Путівник Гентлемана до Етикету (1875) by Cecil B. Hartley Але час проходить, і життя робить свої налаштування. Так що має бути добреосвічена людина XXI століття?



Чи може він пити пиво на вечірці, де всі напої шампанське, і він допускається до тексту, поцілунаючи леді? "Сайт" Я намагався відповісти на ці складні питання.

Чи може ви попросити чоловіка скільки він заробляє? Деякі кажуть, що сума заробітної плати повинна бути обговорена тільки в двох випадках: в розмові з роботодавцем і під час допиту. Інші говорять про те, що нічого не захоплюється.



У будь-якому випадку, це допустимо запитати про доходи тільки тих, хто має досить тісні відносини. Але навіть тут краще бути безпечними, наприклад: "Якщо це не секрет, скільки ти отримаєш?" ?

Якщо співрозмовник відповідав евастойно ("Я не скаржаю"), краще не наполягати на специфіку. Адже, швидше за все, тема розмови поставить людину в незручному положенні і викликає негативні емоції.

Чи варто пити пиво на корпоративі, де всі напої шампанське? Головне, що ви не повинні робити на будь-якій вечірці, щоб бути нудним і показати свою відчуттість, розповісти всім, що ви тільки пити пиво.



В цілому джентльмен буде пити те, що представлений в меню угод. Замовляючи щось інше - поганий тон. Але якщо ви знаєте своє тіло, а напій дня не гармонія, не привертаючи багато уваги, залийте склянкою шампанського таким же пивом.

Головне - залишатися на зв'язку і дружнім. І на п'ятій голові дуже легко зробити щось, для чого буде болючим.

Чи можу я любити мій ex-girlfriends? Відповіді не існує. З одного боку, чому б не, якщо ви зламали, ви не стали ворогами. З іншого боку, ви завжди повинні зробити, як ви повинні бути оброблені. Ви хочете, якщо ваша леді почала лікувати її?



Є ще один нюанс. Нещодавно було розглянуто неприпустимість якнайстаріші видання. Після того, як людина побачила всі ваші повідомлення протягом 5 років і відзначила навіть ті, про які ви довго забули, будуть-ні, є почуття надмірно непристойної уваги.

Чи може людина допомогти жінці носити гаманець? Абсолютно! Навіть її велична королева несе її сумочка сама. І менш складні люди, і ще більше.



Поза «Ложки» Звичайно, якщо гній не 5 кілограмів картоплі. Але це ще одна історія.

Чи проривається джентльмен з дівчиною за текстом? Вважається, що психологічно дівчата гірше, ніж чоловіки готуються до відторгнення. Так ніжник візьме полум'я. Вона красива і розумна, і він, як звичайно, не варто.



Чоловік повинен зробити це, дивлячись на очі. Уважаю, щоб створити зустріч і пояснити все спокійно. Після того, як людина, яка не була байдужа до вас, поки не заслуговує прямих і неоднозначних відповідей. І все, крім персональної зустрічі, покажуть тільки співвідношення і відсутність поваги.

Чи завжди я вірний? Як відповісти на питання: «Чи потрібно ці джинси?» Чи можна похилити, щоб засолодити гірку таблетку? Дельмен зможе відчути тонку лінію.



Для того, щоб розповісти правду. Леді може бути трохи прикрашена. І покажіть, хто ви нічого не знаєте про моду.

Чи можу я сказати Привіт колегам? Спочатку це на замовлення вдалося дізнатися, що особа не приховує ножа в рукаві. Якщо відносини з колегами дружні, то я думаю, що ви не можете перевірити. Особливо коли офіс 100 осіб і рукоділля може зайняти півгодини. словесне привітання і нога з голови буде пишним.

Як ви відповіли на подарунок? Будь-який подарунок заслуговує на подяку. І якщо ви не знаєте, що ви ніколи не будете використовувати, спасибі за вашу увагу. Для того щоб не дати собі вираз, ви не можете виявити подарунок, етикет не вимагає цього.



Хороший спосіб змінити вашу увагу, щоб запитати питання лічильника. Наприклад, як використовувати подарунок і чи має дарувальник. Таким чином, ви вбиваєте дві птахи з одним каменем: покаже інтерес у людини і уникнете незручної ситуації.

Чи повинен джентльмен пост selfies в Instagram? Вважають, що самопортрети є прерогативом чоловіків і жінок, які якось заробляють їх зовнішній вигляд. Актори, моделі, блогери та журналісти.



Якщо ви не один з останніх, краще викласти котів. Вишукані домашні тварини добре, тому що кожен любить їх. Вони не зашкодять вас або ваших близьких.

У висновку ми скажемо, що джентльмен робить чоловіка можливість бути стриманою, попілою, поважати інших, показати користь людям. І навіть якщо ви не знаєте всіх правил етикету, поведи з іншими, як ви хотіли б лікувати.

Фото в статті та попередній перегляд.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное