Яка думка чоловіка, коли його дні занурюються

Як ви знаєте, що прийде? життя? Неймовірно, що хтось зробить такі страшні прогнози. Тим не менш, деякі люди відчувають їх негайно.

Я почув багато розповіді про те, як несподівані знання надходять до людини напередодні останньої поїздки. Прийміть щонайменше знамениту історію про філософа і письменника Григорія Сковороди.



Коли він відчував, що його життя надійшло до кінця, він промив себе, одягнений в чистому одязі, кладеться і спокійно відійшов. Де це надходить з абсолютно незнімного.

Майже всі люди відчувають закінчення. Тексти пісень, а це означає: І я думаю, що у нас є всі історії. Наприклад, мій дід довго страждав. Одного разу він просить всіх бажаючих приїхати до свого будинку, щоб сказати



Все дивилося. Таке збирання родичів не часто не часто. Вони сказали, що вони мали хороший час і дідусь сміхалися. Кожен бажає йому здоров’я і сто років життя. І він просто прокинувся і посміхався. І пішов наступний день.



А я почув історію про те, що летять і скаржаюся на своє здоров’я. Але один день вона кинулася і почала насолоджуватися життям, і все навколо неї сподобалося. Я попросив сина, щоб отримати деякі палі. Він повернувся і матір його помер.



Багато людей відчувають щось, як на дверцятах. Тим не менш, кожен лікує його самостійно. Що таке песимізм і скаржаться на багато. Хтось приймає світ, як це дійсно є.



Я хочу подарувати цікавій цитаті від Victoria Tokareva, відомого сценариста та письменника. Вона працювала над такими бездоганними плівками, як «Міміно», «Гентльмен удачі», «Похід собаки на фортепіано».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@juliaveshniakova)



Вона писав у своїй книзі, «Ви можете бути змістом і незадоволеними будь-яким життям». Але до тих пір, поки ви не щасливі, вона проходить.

Я думаю, що це правда. Що ви думаєте?

Яскравий омен або яскраве почуття визволення від земляних фетерів? Ми не вирішили для читачів. Все про стосунки людини в житті. Чи знаєте ви подібні оповідання? Якщо так, то діляться ними в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное