Чому всі обговорюють другу дитину Мегхан Маркле, хоча вона виправдала все роялого

14 лютого він був відомий, що син князя Гаррі і Меган Маркле незабаром стане старшим братом. Принцеса Діана оголосила про свою вагітність як князя Гаррі.

451752

Фото щасливої сім'ї, яка чекає, була опублікована довгою другою Гаррі і Меганом фотографом Місан Харріман. У чорно-білій картині, яка застосувала всіх користувачів мережі, посміхаючи дуетів Суссексу з округленою мумією лежить на ляпі князя Гаррі.

Мег, я був там на вашому весіллі, щоб побачити цю любовну історію, і мій друг, я хотів би захопити його рости. Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! English, Українська, Français...

— Місан Харріман (@misanharriman) 14 лютого 2021



Мег, я був на вашому весіллі, щоб побачити початок цієї історії любові, і, мій друг, це честь захоплення її зростання. Щиро вітаємо з Днем захисника України! Harriman tweeted.

Принц Гаррі син "Дюк і герцоги Суссекс дуже радий мати другу дитину найближчим часом", - сказав вінець за імена батьків. Не повідомлялося про секс дитини і приблизну дату народження.



Нагадаємо, що «Меган» і Гаррі вперше стали батьками в травні 2019 року.



Його син Архисон Mountbatten-Windsor став восьмим великим



Останнім часом в інтерв'ю з Нью-Йорком Таймсом Меганом приймав, що вона мала непривабливість влітку. «Збиток дитини означає майже нестерпний жир. Багато людей почувають це, але кажуть дуже мало про це. Згідно з думками Суссексу вона поділила свою нещастям привернути увагу до питання.

1530931

Поза «Ложки» Пара перебувала в медіаблоці останнім часом. З 1 квітня 2020 року Меган і Гаррі перестали діяти як члени британської королівської родини.



GettyImages не говорить про абдикцію. Гаррі залишається шостим в лінії до престолу. Але сім'ї планують жити в США, в місті Монтецито, біля Санта Барбари, де вони нещодавно мали власний будинок з земельною ділянками.

Це встановлює дуже цікавий прецедент. Ненароджена дитина не тільки зможе претендувати на корону Сполученого Королівства, але, народжений в Сполучених Штатах, буде право працювати на президента США.

Фото в статті та попередній перегляд.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное