Я зустрів мудрий нотаріус, який поговорив мене з надання сина дому.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона передає історію одного з її читачів. Для деяких він буде здаватися досить банальним, і для деяких він буде дуже обструктивним. У будь-якому випадку, питання житла не залишив нікого байдужим, тому ми думаємо, що ви хочете говорити після його читання.

Моя батько батько брата, Дядько Коль завжди була дуже ніжною людиною. Навіть втрата своєї коханої дружини не змусить його більш виразним. Він зберіг простий життєздатний чоловік, який готовий подарувати останню сорочку будь-яким, хто просить його.

Ця яскрава людина може в блимку очей зробити будь-кого забути своїх пасовищ і знайти причину посміхатися. І за нього, тільки радість після вильоту своєї дорогої дружини був 23-річний син Костя.



Минулого літа Костя приніс дівчину в будинок. Дядько Kohl не розумів. Він сказав, що він був молодий, дайте їм жити. І після того, як виявилося, що хлопці будуть мати весілля.

Р

Костя не попросила батька за гроші на весілля, він сказав, що батьки нареченої будуть платити за все. Вони кажуть, що люди є заможливими, і вони пропонують платити за свято. Після всього, тільки дочка одружена, вона не грішить.

Моя дядька почала хвилюватися багато. Він жив у пенсії і не заощаджувався. А подарунок до сина і дочка-в-праву на честь такої події я хотів дати грандіозну. Тож він вирішив випустити подарунок своєму будинку, щоб юна не здогадувала, де вони торкнулися і були спокійними для свого майбутнього.

р.

Моя мама і я розмовляла мене з неї. Моя мама почула багато оповідань про те, як діти виховали літніх батьків з дому. Костя - це хороший хлопець, але не можна передбачити, як його син буде поводитися, коли він отримує будинок в його розпорядженні.



Але що сестра не вірить її і пішла до нотаріуса. Моя мама була нервовою, весь день чекала виклику від її брата. І нарешті чекав.



Навколо шість вечору Коляска поінформувала свою матір, яка змінила його розум, щоб влаштувати будинок для сина і попросила запозичити гроші на подарунок до Кости. Він сказав, що він мав кращу ідею, але він не мав достатньо грошей для його реалізації. Мама, звичайно, погодилася. Він попросив свого брата, що він змінив його розум.



Виявилося, що нотаріус підтвердив страх матері, розповість про те, як він сам був свідком таких неприємних ситуацій, які бувають друзі матері. Проконсультував нас не поспішати в такі рішення. Так, Костя вже єдиний спадкоємц, тому будинок в будь-якому випадку отримає його. У той же час Дядько Коля зможе жити без хвилювання.

Ви вважаєте, що нотаріус прави, щоб звільнити свого героя від надання свого дому сина? Чи варто сумніватися в доброті наших дітей? Шукайте коментарі! Ми дуже цікаві, що ви думаєте про цю історію.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное