Аджайл європейський дизайнер знайшов щось для заміни шпалер, радуючи захоплюючий чоловік

Я нещодавно допоміг батькам зробити косметичні ремонти. Нервеї і сили витрачали багато, тому що всі види нюансів прибули один після іншого. Але зараз ми цінуємо досвід. У цій статті я скажу, шпалериЯкщо потрібно швидко оновити стіни.



Я не люблю шпалери в інтер'єрі. Хоча вони популярні в наших просторах, і до тих пір, поки батьки обрали тільки цей варіант для оформлення стін. Але це було вчасно зробити ремонт на дачі, і я проповідував мами і даду намагатися. шпалерий

3610Р. 4200Р.

Для початку я хотів би списувати недоліки шпалер, які змушують нас шукати альтернативні рішення.

Склад шпалер
  1. Жорсткий до клею.й Процес склеювання шпалер займає багато часу і на практиці не так просто, як це може здаватися. Якщо шпалери з малюнком, то потрібно також вибрати так, щоб шви не дуже помітні.




Коротко проживали.й Як правило, через кілька років, через численні дефекти, ви вже хочете змінити шпалери. Вони легко псують, особливо якщо є маленькі діти або тварини в домашніх умовах (як в нашому випадку). Якщо стіна нерегулярна, шпалери незабаром почнуть відпадати. Особливо якщо клей низька якість.



Не зелена.й Ми говоримо про флейсельін і вінілові шпалери, які так популярні останнім часом. За жодних обставин вони повинні бути спалені. І в процесі ремонту, на жаль, є багато відходів. Також небезпека для здоров'я може перенести сам клей. Непросто зробити.й Склеювання шпалер є трудомістким процесом, я не хочу повторити його кожні пару років. Недорогий.



Стіни можуть цвільй Шпалери з штучних матеріалів не пропускають вологу. Отже, якщо будинок відрізняється підвищеною вологістю і стіною погано ізольованою, можуть виникнути проблеми у вигляді цвілі.

Чудова альтернатива шпалерам - це внутрішня фарба. Крім того, зараз є варіанти миття покриття і з забрудненням не доведеться перефарбувати всі стіни. Насправді, є. фактура з цікавим ефектом. Це варіант, який ми припинили.



Хочу сказати, що вибір вплинуло на наші не зовсім плоскі стіни з численними дефектами. Припинено фарбаЩо допомагає приховати недоліки. Додатковий плюс полягає в тому, що не потрібно додатково штукатурити стіни перед фарбуванням. Крім того, можливі дефекти. І результат не дуже дорогий.



Ще одна перевага полягає в тому, що не потрібно ніяких спеціальних навичок для виконання такої роботи. Мої батьки і я роблю без допомоги фахівців. І нарешті, мій улюблений аргумент: стіна. Ви можете перефарбувати в будь-який час.Коли колір втомився і ви хочете оновити інтер'єр. Це швидкий, надійний і бюджетний.

Чи відповідаємо на вічне питання шпалер або фарби? Що вибрати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное