Моя мама була чудовою, але вона руйнувала своє життя.

Ставлення матері до дитини значно визначає його майбутній характер, а також що розповість його психолог. Багато хто каже, що це модно зараз, щоб відлякувати батьків і змінити відповідальність. Але якщо ви сказали, що ти щасливий. Ви, ймовірно, мали великі батьки. Але є ще одна сторона до монети.

р.

Іноді під маскою догляду приховує жорстокість, яка непомітна для інших. Редакція "Сайт" Він розповість вам історію людей, які пережили таку «догляду». Вони також намагаються зрозуміти, що робити, якщо ви лікували цей спосіб як дитина.

У дитинстві ми сприймаємо слова батьків як кінцевої правди. Ми вважаємо, що батьки завжди мають право і завжди діють в наших кращих інтересах. Навіть як дорослий, складно прийняти те, що наміри найближчої людини не завжди хороші. Що означає? Давайте розберемося.



Порівняння з іншими, ймовірно, найбільш поширена ситуація, яка знайома з багатьма. Коли ви погані, недбалі, але сусід Леночка ... Нерідко такі зауваження подаються під привидом догляду, але можуть грати жорстокий жарт з дитиною. Вони не мають бажання рухатися вперед, або, навпаки, змушують людину постійно довести, що він гідний похвали і визнання.

Ольга говорить: Моя мама завжди встановлює інших дітей як приклад до мене. Як, подивіться, Varenka має хороші сорти, і ви дізнаєтесь, як. Danya має час відвідати муги, і ви затишну дівчину, скидали музику. В кінці я подарував все, що я хотів зробити, тому що я все ще не в змозі зробити це правильно.

Коли ви 10 або 12 років, ваші мами мають величезний вплив на вас. Тепер, кожен раз я не маю часу або дозволити собі лежати в ліжку протягом години, я чую мій матовий голос. Тексти пісень, а це означає: Він каже мені, як безкінечно я. Я не говорю, що всі мої збої є моїм вини, але якщо вона чула мене частіше, це буде легше для мене. й

р.

Ви приїжджаєте додому з розбитими колінами. Зняти свій велосипед, прокинувшись на тротуар. Тексти пісень, а це означає: You go to your mom and tell її you're in pain. Що б ваша мама сказати? Я, ймовірно, промиваємо ріжучі, відчуйте вас, і кладемо на патч. Але є батьки, які скажуть, "Не перебільшити, це не може боляче так багато!"

Наш редактор Андрій говорить, мама завжди знецінюється як я відчував. Я завжди почув себе перебільшенням. І тепер нічого не змінилося. Допомогти мій dad рухатися, перетягувати їх великі старі замочки. Я відірвав назад, провів кілька тижнів з нею.

А коли мій мами назвав і попросив мене, щоб прийти і допомогти з меблями, я сказав її я не міг. Що ви думаєте, що я чув у відповідь? Звичайний тире про мене перебільшуючи, це не може пошкодити так багато, що ви робите його. й



Здавалося б, що тут немає нічого страшного. Однак, намагаючись зробити людину сумнівом, їх почуття є формою прихованої агресії. Під цим соусом представлено спробу батьків, що незважаючи на сльози і протести, щоб годувати дитину або покласти на теплий одяг. Здавалося б переконувати дитину, яка хоче, але не розуміється.

Це як застрахувати дорослих ростуть і сумніваються все. Так, є багато речей, які діти не можуть робити самостійно, але вам все ще потрібно поважати свої особисті кордони і нехай вони вирішуються на себе. Довірте мене, вони будуть вдячні.



Немає нічого неправильного з жартами в сім'ї. Але тільки до тих пір, поки вони перетворюються на неправомірну глушку. Навіть дорослі важко пережити моменти, коли вони сміються. Що про дитину? Особливо, коли батьки роблять задоволення від вас.

Sasha Вона сказала: Моя мама ніколи не пропустили можливість зробити мене погано. Дуже до друзів. Він завжди пам'ятав деякі з найбільш ембаризує і приступив до життя. Вона думала, що вона була смішна, але я завжди був відхилений. Її критика ніколи не припинилося. І коли я зробив щось неправильно, вона завжди сказала, що я виросту, як мій поганий тато.

Навіть після 20 років нічого не змінилося. Я назвав свій ресторан. Дуже гарна вечеря. Тепер кожен раз я запрошую на вечерю, вона просить, «Чи ми збираємося?» Ресторан, де ви майже отруювали мене? Щоразу зачепити. й



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Як я пам'ятаю зараз, що відсутній погляд і загальний дискрет для мого існування. Це така паніка. Коли мій бабуся не говорить мені, не бачить мене?

Здавалося б, хороший навчальний захід. Але це не так. Коли ви бойкотуєте дитину, він підміняє ваше базове відчуття безпеки. Дитина в цей момент відчуває беззахисну і покинутий. Як ви можете бути спокійними, коли батьки можуть виходити з вас в будь-який час? Я думаю, що найгірше покарання.



Милосердя: Підсумок цього є лише один приклад. Парагентна агресія під зіткненням карбування може проявлятися по-різному, але її вплив відданий. Скептики можуть сказати, що тільки людина несе відповідальність за те, що відбувається з ним, але ви не можете втекти правду. Іноді батьки роблять речі, які руйнують життя дітей.

Але велике питання, що ви повинні знати себе в цих оповіданнях? Прийміть деякі загальні поради невідповідні. Кожна сім'я, кожен випадок індивідуально. Але якщо це продовжується в доросле життя, потрібно вжити рішучу дію.



Скажіть, що ви не любите. Ви, мабуть, відчуваєте краще. Пригнічуючи свої почуття і продовжуючи перенести ставлення до батьків до вас, ви залишаєтеся в положенні дитини. Це дозволяє їм покарати себе знову і знову. Спробуйте бути прямим, але спокійним.

Якщо це не допомагає, то, ймовірно, варто обмежити зв'язок з пасивно-агресивними родичами. Не соромно шукати психологічну допомогу. Не соромно викликати фахівця при виникненні проблеми. Дякуемо!

Ви відчуєте щось, як це в житті? Як ви з цими?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное