Моя тітка діяла як стара перлина, коли мій помер.

В сім'ї Вера вже п'ять років тому. Вона втратила свого батька. Важко говорити про це, але є люди, які отримують прибуток від неприємностей. І найсмачніше, що ці люди можуть стати родичами.



Мій батько пішов 5 років тому. Мій чоловік і я організував прогулянку і все, тому що всі родичі були на відпочинку і подорожі. Бабусі, брати, мій мама і сестра тато зібралися на похорон. Тітка Ніна збирається конверти з родичів, які принесли нам підтримку.



Згодом виявилося, що мій батько ощадився у своєму обліковому записі. Всі кошти на банківську карту. І Пап завжди кладуть паролі в своєму блокноті, щоб він не забув. Так кожен може відкликати гроші. А потім мій Тітка вирішив, що він буде безпечніше, якщо вона мала ці заощадження. Повідомляємо, що гроші підуть на пам'ятник.



Я не планую їхати з грошима Дада. Але я хотів би поставити їх на депозит, щоб в майбутньому вони доповнили плату при купівлі квартири. Моя людина і я здаю в часі. Але всі родичі, якось вирішив, що я хочу кишеню щось, що не належить мені. Так що я дав все, щоб сестра Дад у випадку, якщо бабуся потрібна допомога.



Згодом я почав помітити, що цінні речі, інструменти та навіть постільна білизна зникли з квартири батька. Її бабуся все ще живе в цій квартирі, тому Aunt Nina відвідує її часто і має ключі. Моя людина колись приймала перфоратору з дозволу мого бабуся і, звичайно, повернула його на своє місце. Але тітка ніколи не повідомила про те, що все вона йде.



Це було 5 років, так як Пап помер. Пам'ятник ще не зведений. Де зробив гроші, які Aunt Nina збирається йти, ніхто не знає. Як може будь-хто лежати всім і навіть не кладуть цвинтар? Я успадкував квартиру мій тато. Це те, що законно належить мені. Тітка Ніна не могла брати квартиру. Ми не спілкувалися. й

202223

По дорозі Тітка Ніна лікувала Вера і її батьківщину важко не судити. Але Ніна відмовляється від того, як його брат вчинив майно, безумовно, не варто. Віра не винна для спадщини. І в такій непростій ситуації родичі повинні допомогти один одному, не брати все, що погано лежить. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное