Як омолодити свідомість і мислення протягом 10 років в короткий час

Практично завжди наші зусилля спрямовані на перетворення зовнішнього вигляду, збереження молодості шкіри і краси волосся. Але ми забуваємо, що наші внутрішні органи, особливо мозок, старіші. Незалежно від віку, рекомендуємо вам врахувати корисний життєві звичкий Використовуючи прості техніки сьогодні ви можете уникнути багатьох проблем в майбутньому.

4061385р.

До недавнього часу вважалося, що мозок поступово перестає розвиватися і до 25-30 років стає стабільною системою. Проте нові дослідження показали, що цей важливий орган має так звану нейропластичність. Це означає наш. Мозок здатний адаптувати, змінювати і навчати протягом усього життя.й Крім того, відновлені нервові клітини!



Як виявилося, це дуже пластичність мозку може бути поліпшена і навчена в будь-який спосіб, і за допомогою дуже простих дій. Відомий нейронауковий Брайан Пенні передає звички, які допомогли йому змінити і почати нове життя після чорної смуги.

Подбайте про якість сну Це найпростіше, що ви можете зробити сьогодні. Сонце значно впливає на важливі функції нашого мозку.І весь організм. Для гарного здоров'я людина повинна спати 7-8 годин на добу. Щоб уникнути проблем з випаданням дупа, потрібно сформувати здорові звички, пов'язані з сну.



й
  1. Не зайдіть до ліжка, якщо ви не хочете спати. Це не призведе до нічого хорошого, ви будете тільки нервувати про неможливість сну і повторювати негативні думки в голові. Читайте книгу або зробити йогу до тих пір, поки ви відчуваєте сонний.
  2. Зніміть і прокиньте одночасно. Коли час піти в ліжко і прокидати постійно змінюється, наше тіло відчуває стрес, як при зміні часових поясів.
  3. Не спати 5 хвилин вранці. Після того, як прокинувся, мозок потребує деякого часу, щоб почати працювати повністю. Якщо ви продовжуєте лежати в ліжку в цій точці, є висока ймовірність того, що ви прогуляєте весь день важкою головою і низькою продуктивністю.


Коли ви відчуваєте занепокоєння або інші неприємні емоції, спробуйте подивитися на себе з-за кордону. Це як медитація: ви повинні. уважно спостерігати відчуття в тілі, потік думокй Не чіпляйте ці думки, нехай вони пливуть, якби вони були хмари над головою.



浜у 灞 绀 Коли ми стрибаємо випадково з однієї думки до іншої. В такому режимі ми найчастіше намотуємо і занурюємо себе в негативний, часто необґрунтований. Якщо ви спостерігали себе, раціональна частина мозку береться.

Знайдіть питання, не відповідей, і у всіх випадках, коли ви відчуваєте стук. замість пошуку відповіді, Спробувати собі питання.й Іноді вони набагато краще зрозуміти ситуацію. Ось приклади питань, які допомагають розірвати блокування.

Р

й
  1. Що можна контролювати в цій ситуації? Якщо ви звертаєте увагу на те, що під контролем, ви відчуєте силу вирішення проблеми.
  2. Що я можу уникнути? Дуже часто ми розуміємо, що потрібно зробити, але весь час ми затримуємо дії і бояться.
  3. Чи не суперечать моїм значенням? Не приймати рішення і робити речі, які не вписуються в вашу систему цін.
  4. Якщо я згоден зараз, що я повинен дати? Ви не знаєте, що вам потрібно.
  5. Якщо я не погоджуюсь? Дуже часто гірше, що може статися не на всіх.


Кращий спосіб подолати ваші страхи не сховатися від них. Якщо ви боїтеся важкою бесідою і попередили її протягом шести місяців, просто починайте. Змащувати, але робити це будь-яким чином. Нерідко для страху провалу люди зняли своє життя пізніше. Щоб уникнути труднощів і застійних. Не дозволяйте емоціям змінити своє життя.



й Використання несправностей і труднощів як паливо Якщо ви покривається хвилею труднощів, використовуйте цю хвилю, щоб дістатися до берега, а не слати в абіс. У складних разів фокус на прогресіНавіть якщо це ледь помітно. Задайте себе, що добре в житті, що ви можете захопити. Це межа там.



й І якщо виникає ситуація, яка не впливає на все, намагатися прийняти її. Поспішаючи і скаржавшись на те, що не можна змінити. Вивчайте цінні уроки та досвід від невиконання Замість себе шкода. Таким чином, ви будете гарантовані від повторення помилок в майбутньому.

Якщо ви тримаєте себе, що нічого не працює і все йде на в'язницю, то це буде. Вчені довели, що Слова та думки впливають на наш емоційний стан. і, по розширенню, дії. Люди, які постійно скаржаться про те, як погані речі знаходяться в їх житті, налаштовують на неспроможність і навіть підсвідомо провокують їх.



Звертаємо увагу на те, що ви використовуєте до себе, яке зображення себе фіксується в голові. Зміна внутрішнього діалогу та ставлення, які пригнічують розвиток та перешкоджають Вашому щастя.

Ми рекомендуємо вам розвивати ці дані життєві звичкий Ці техніки прості, але дуже ефективні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное