Домовласники випікають селери, які краще м'яса

Ця стаття для любителів овочевих страв і простих рецептів з мінімальним набором продуктів. Дякуемо! селериАромат і текстура яких не можна порівняти.



浜у 涓 蹇 Я раджу спробувати прийом від відомого варення Євгена Клопотенко. Спробуйте продукт, який вам не подобається. Експеримент з приготуванням.Спеції та соуси для пошуку власної версії.



й Безкоштовно Я пропоную, починаючи з такого простого і корисного рецепта, який поділився Клопотенко.

інгредієнти
  • 1 корінь селери
  • 1 ст.л. рослинної олії
  • сіль, перець за смаком


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Tea Drinker Lounge Bar (@chayniy_pianitsa)



Підготовка
  1. Уважно, мій корінь селери.
  2. Наріжте на дві частини, посипте сіль і перець за смаком. Ви можете додати інші улюблені спеції, такі як курка.
  3. Вода селери з рослинною олією (Я оливкована олія).
  4. Відправте в духовку, нагріваємо до 200 градусів. Випікайте приблизно 40-80 хвилин, в залежності від розміру селери. Дуже м'який.
  5. Для подачі можна нарізати дрібні шматочки, воду з маслом (вегетативний або вершковий) і прикрасити свіжими зеленню або улюбленим соусом.


Як ви бачите, це дуже просто. Просто погляньте, як смачно виглядає. селерий

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@chefsupermario)



М'якоть селери можна використовувати як гарнір для м'ясних страв, додають в супи і пюре, або просто подаються з іншими овочами. Так страви нададуть особливу запашну ноту.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

AIP, PALEO-Мій спосіб життя (@bucettt)



Якщо ви не повинні смакувати селери в такому виконанні, тут Інші варіанти підготовкий

  1. Селери з пармезаном. Зріжте корінь селери в тонких скибочках і посипте сир зверху, який в духовці погорнеться і зробить смак селери ще більш насиченим.
  2. Корінь селери з часником, м'ятою і розмарину. У цьому випадку селери можна нарізати на скибочки. Потім час приготування слід зменшити. Також замість випічки в духовці можна обсмажити в сковороді на золотисту скоринки. Часник і розмарин додаються до кінця, і м'яти при послуженні. Перегляд цього повідомлення в Instagram


Повідомлення від 2 Беррі (@2yagodki)



Корінь селери з яблуком. Яблука і яблука очистають, нарізають і перемішують перед випіканням. Це поєднання для справжніх гурманів. Селери замість смаження. Просто порізати корінь селери на скибочках, перемішати маслом і спеціями. Чудова альтернатива картоплі, особливо дітям. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений красивими здоровими рецептами їжі (@sweet.greens.chef)



Корінь селери випікають лимонним соком. Варіант для любителів цитрусових нот. Келери пюре. Його можна змішати з пюре, а також додати часник для смаку. Ви можете взяти солодку картоплю замість звичайного. Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Копірайтер VLG Рецепти Відео (@blogirena)





Насправді селери дуже добре реагує на кулінарні експерименти. Ви можете грати в різні способи, кожен раз створюючи нову страву. Я дуже люблю варіант з яблуками, а також пармезаном. Хто знає, можливо один з цих рецептів допоможе вам зробити друзів ароматним і здоровим селери.

Якщо ви знаєте цікаві рецепти з цим кореневим овочем, поділитися в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное