Де в Москві є гідні зарплати і які я навчився бродити через інтерв'ю

Життя у столиці – це надзвичайно децептивний. Ми бачимо чарівну розкішну фото з Інтернету. Однак насправді багато людей живуть на одному рівні, як і в регіонах. Люди вирушають на роботу, не знаючи. Що таке зарплата в Москвій І, як він виходить, зарплати досить звичайні.

Яка заробітна плата в Москві розказав мені історію іншого дня. Подруга стояв у місцевому супермаркеті на касі. Аунт Шура. Почула розмову по телефону.



Від чого почула, вона зрозуміла, що Аліна Шура відмовилася від виїжджання на свята і написав лист відставки. Тим не менш, вона зробила це, очевидно, щоб налякати адміністрації магазину.



І так, сидячи прямо за касовим реєстром, вона гучно попросила її застосування не розглядатися. Я вгадаю, що вона прийшла до своїх почуттів після свят. Саме так, слухаючи розмову, на її місці було потрібно вийти наступний тиждень.



Так, кризові та пандемічні засоби розшифровують персонал та заробітні плати в усіх секторах економіки. Вчора ви думаєте, що тільки іммігрант прийде на роботу в магазині для такої невеликої заробітної плати, і сьогодні ви тримаєте на ньому всі ваші сили. Багато навіть на перспективних ділянках були передані в роботу з дому, щоб зменшити вартість офісів.



І дійсно, не думаю, що в столиці кожен останній навантажувач має зарплату 100 000 рублів. Це далеко від цього. Ви можете переглянути веб-сайти пошуку роботи. У заробітних платах звичайних працівників є коливання близько 50 000. І я думаю, що для вакансій з підписом «оплата контракту» ці цифри можуть бути навіть меншими.



Звичайно, я люблю думати, коли ви приїжджаєте до Москви, ви відразу станете частиною богемного. Але безробітні мешканці панелей з спальних зон швидко покажуть, що це далеко від правди. І тепер вони долучаються до нещастяної тітки Шура.

Я впевнений, що жодні статті і фігури врятують натовпи молоді і не дуже люди, які вражають до великого міста в пошуках щастя. Ми бажаємо їм удачі і терпіння.



Колись жив у столиці? Поділіться своїм досвідом у коментарях. Попередня інформація завжди є надійним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное