Чому важливо покласти мариновану капусту в пластиковому відрі

Маринована капуста з болгарським перцем - що може бути краще? Ви так солодкі! мій чоловік сказав мені сьогодні. Наскільки чудово це коли овочева закуска викликає такі приємні емоції. І рецепт дійсно хороший. Капуста виходить соковитим, смачним і пряним.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, відмінним посібником. маркай Я зварюсь ввечері і їсти вранці!

, Україна

Маринована капуста з болгарським перцем Інгредієнти
  • 2,5 кг білої капусти
  • 500г червоний болгарський перець
  • 2 цибулини
  • 100г окропу
  • 2 морква
  • 100г рослинної рафінованої олії
  • 100г яблучний оцет
  • сіль, цукор за смаком


Підготовка
  1. Вимийте капусту і накрийте її. Перець також змиваємо, відмиваємо педюклею і насінням і розрізаємо соломкою.



  2. Змийте цибулю і моркву і очистіть їх. Нарізаємо цибулю півкілець, морква натрію на тертці для кореневих моркв.



  3. Поставте всі овочі в глибоку миску. Додайте до них цукор і сіль за смаком. А також заливаємо рослинне масло і оцет. Дивитися і приймати.



  4. Залити окропом і знову перемішати. Поставте капусту в комфортний відро і вставте її в холодильник.





Також я пропоную вам дізнатися, як варити гурську капусту. Чудова річ про цю закуску полягає в тому, що вона може зберігатися в холодильнику протягом тривалого часу і вона не зіпсована, однак, я ate її в пару днів. Тепер я збираюсь знову!





Я впевнений, що цей маринований капуста Це буде добре для всіх вдома. Спробуйте приготувати його, ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное