Чому син Поліна Агуреєва живе без інтернету

Кожна людина має власний батькой Хтось намагається бути кращим другом для дитини, з яким він може поділитися найбільш інтимними. Хтось бере на себе роль вчителя, слово якого є законом. Хтось намагається вийти з моделі. Яка система? Ви можете дізнатися лише про це, дивлячи кінцевий результат.

Сьогодні видання. "Сайт" Запитайте, які правила освіти дотримується актриси Поліна Агуреєва. Мати двох дітей, без зцілення, обміняючись любов'ю громадськості і червоним килимом для компанії найближчих людей. І життя від суєти столиці не лякала її. Детальне інтерв’ю можна ознайомитися на сайті видання «Мель».



Можливість перетягування дитини
  1. Діти повинні бути друзями.
    Полина Володимирівна каже, що кожен любить дітей в сім'ї. Щоб по-справжньому любити, потрібно побачити один одного частіше. Тому, щоб зібрати велику дружню сім'ю (стратегію все ще має сестри і брата) є справжньою традицією. «Родина збираються в будинку батьків у передмісті. Ми святкуємо іменинників тут, День Нового року. Наше місце харчування. І діти стають частиною традиції. Коли я запропонував, що ліктя Pete проводить святкові канікули на поїздці, він був непристойним: «Що про Новий рік з моїми бабусями?» Я був дуже щасливий своєю реакцією, говорить Поліна Володимирівна.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Бродський колись сказав, що якщо ви підкреслилите десять людей, дайте їм гармати і замовте їх, щоб стріляти в'язниці, то люди, які читають Євгенія Онєгіна, але через десять секунд. Мені здається, що мистецтво навряд чи здатний переоцінювати людину, але це допоможе запитати питання, хоча б затримати цей момент зйомки. Polina Agureeva #peopletheatre #theatre people #theatre #teatr #teatro #mirtheatre #ludeatre #actors #directors #play #news #agureev #polinaagureev #polinaagureev

    A post shared by THEATRE PEOPLE (@people.theatre) on Sep 24, 2016 в 6:34pm PDT



  2. Атмосфера в сім'ї - головний вчитель
    Агуреєва відзначає важливість всіх в сім'ї, що відбувається в житті своїх близьких. Вона визнає, що її діти цікаві про своїх улюблених книг і музики, і її чоловіка. І вона і її чоловік намагаються говорити про це багато. І виникає інтерес у дітей самостійно, без тиску. Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Невибагливий, я не можу дозволити собі бути просто привабливою жінкою. Я не думаю, що гра про це. Лариса має язичну природу, в якій вже прокладено трагедія. Вона не може справлятися з почуттями, готове ставити все на лінії любові. Larissa - жінка на відміну від мене. Некомпромісна, жорстока, завжди розповідає правду. Я не маю, що багато свободи і відваги у моєму житті, хоча у мене є синдром Чацького. Я думаю, що правду можна сказати тільки близьким людям, які готові почути її. Поліна Агуреєва ... #artist #actors #actor #theatre #art #theatre #workshop #master #artlive #instaartist #instaartist #agureeva #Polina_Agureeva #PolinaAgureeva #Fomenko #WorkshopPetraFomenko

    22 квітня 2019 в 10:41am PDT



  3. Права мультфільми
    Актриса допускає, що наймолодший син любить мультфільми, але ретельно підіймає їх підбір. Найчастіші пропозиції Тимофійських радянських мультфільмів. Жінки вірять, що вони краще розвивати дитину, довести правильне ставлення до світу. Іноземні мультфільми рідко дозволяють. Одного разу, хто подарував сина Пуппі Патрол. Після того, як цей анімаційний серіал, щоб дивитися радянські мультфільми, дитина стала незаймана. Після всього, це нескінченна історія, серія, вона затримує. Але я вірю, що мультфільми повинні не тільки заважати, але і розвиватися, тому Puppy Patrol заборонений. Цей зміст тільки запобігає вишукуванню у світі правильно, молода мати обов'язково.

    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    «Я був вболівальником Іспанії з дитинства. Я кохав її в noia і прочитав багато про неї. І за перші гроші я заробив, я пішов там. Приголомшлива країна, смішний, як нерівномірний шматок цукру. Мені подобається все: природа, архітектура, змішування психічних сил. У Католицькій Церкві є зірка Давида. У іншому храмі є картина Божої Матері з Христом в руках. І в емоційних контрастах Спанісарів – від захоплення до Божесті – є щось язичне. Може бути я зробив це, але я піклуюся про це Іспанія - живо, чуттєвий і дивний. Поліна Агурєва ... #artist #actors #actor #theatre #fil #art #theatre #art #theatredrama #workshop #master #artlive #culture #instaartist #agureeva #Polina_Agureeva #PolinaAgureeva

    25 березня 2019 в 10:34am PDT



Життя без інтернету Мій син був без інтернету на рік.
Полина допускає, що найдовший син Петро (нині 15 років) провів кожну друге місце в Інтернеті. Всі сімейні цінності, які були так ретельно загиблими в сім'ї. Всім добро, що батьки можуть інвестувати в підліток. «Ми зараз вдома без інтернету. Це наше загальне рішення. Peter також йде з кнопкою телефону. На першому, звичайно, було дуже важко, але нам вдалося. Я щасливий бачити, як він змінив цей рік. Він навчився грати в гітару, читати багато книг, почав писати вірші та романи. Може бути невірно обмежити його, але це був жест відчайу. Ми просто втратили дитину!





Людство є більш важливим, ніж успіх
Побудована система освіти. Після того, як діти, які успішно пройшли OGE в літературі, часто не знають, що образ Тургенів став фразологічною. «Концепції просто замінювали: замість глибокого розуміння предмету було висаджено набір фактів. Я не знаю, куди його відправляти. Від досвіду з старшим, я вже можу побачити, як мало хто може запропонувати йому в школі. й





Визначення гендерної освіти
Поліна не розуміє сучасних європейських мам, які відмовляються від слів «дівчина» і «бой», і скажуть тільки «дихати». Після того, як ви знаєте, що ваш гендер є одним з основних стовпів в дитинстві. Не знаю, що він хоче від життя. Він змушений випити навіть найпростіші речі. «Одно я не скажу сина, що «бой не плаче, бо це занадто багато». Але є гендерні відмінності, і це фоліш приховати їх. Я можу сказати молодше, наприклад, що мій тато захищає нас або що Петя є захищаючим і зміцнює. Ми не говоримо, що чоловік краще жінки або навпаки. Про свідомість, про розуміння місця життя. й





Ставки до людей Що ти був твоїм.
Вона помітила, що вона іноді псувала своїх дітей для себе. Вона вважає, що деякі заборони заліза повинні існувати. Ви не можете, наприклад, відхилити дрібно, поспілкуватися з кимось або подумати тільки про себе. «Я думаю, що одне з найважливіших речей у житті – це компасіон. І я хочу, щоб діти могли відчувати себе шкода для інших, щоб не бути самоцентрованими, щоб не бути замкненими в власних межах. Побачити, розуміти та відчувати інших людей дуже важливо.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Хто я? Це занадто філософське питання. Я б сказав, що я до речі. Я завжди думаю, що мій внутрішній рух. Цей шлях не має призначення. Я думаю, що кожен крок є метою. Як Юнг писав красиво, «Одно потрібно лікувати себе як творчість мистецтва». Я хотів би зробити це самовизначення. Це складний процес, хоча. Яка точка, якщо не так? Самовизначення для мене є можливість розповісти собі правду, можливість зрозуміти себе і вільно вибрати щось конкретне з багатьох речей. У Бруегельському живописі «Мад Грета» на фоні маленького міста розфарбовується величезна жінка. Божевільні кроки вона йде з деякими відро, горщики. Це як божевільна Fedora. Я завжди намагаюся рухатися вперед. Звісно, людина - це смішна істота. Чому ми хочемо гармоніювати? Поліна Агурєва ... #artist #actors #actor #theatre #fil #art #theatre #art #theatredrama #workshop #master #artlive #culture #instaartist #agureeva #Polina_Agureeva #PolinaAgureeva

25 лютого 2019 в 1:23am PST





Важко знайти абсолютно вірну. Освітай Всі батьки намагаються ставити краще у дитини, але робити це різними способами. І результати різні. Ми плутали, що молодше заборонено дивитися сучасні мультфільми, і старше потрібно зробити без інтернету. Чи не означає, що діти мають труднощі спілкування з однолітками? Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное